Щоденник звичайної домогосподарки "Мысли вслух"

ой) не нааадо))и так к весне не готова- лишние кило набрала… а тут куда не глянь одни вкусности)после форума сразу в холодильник)) и какая диета)) рот мне зашивать нужно)

3 лайка

Я не додержувалась чітких пропорцій, все на око кидала.
Приблизно 0,5 кг творогу.
Сахар 2 ст ложки, можна більше чи менше, залежить від того на скільки ви сладкоєжка😀
Яйця 2-3 штуки.
Сода гашена уксусом 1ч ложка.
Мука 8 ст ложок, може і більше залежить який у вас творог, чи більш сухий чи ні.
Всі інгредієнти змішуємо, з тіста що вийшло катаємо шаріки, краще їх робити невеликого розміру, що швидше і краще просмажилися. На газ ставимо каструлю і наливаємо олію, Чекаємо доки вона нагріється і тільки тоді кидаємо наші шаріки у фритюр. Пончики повинні бути повністю в олії, крутимо їх періодично вилочкою, щоб рівномірно просмажилися. Все, смачного🍩

13 лайков

Может творог еще блендером пройтись, чтобы однороднее тесто было? А про хлебопечки, у моей мамы Панасоник уже лет 8 , еще работает, но там что-то стерлось, подарила ей новую, на розетке панасоник сейчас была 4000, без диспенсера, а себе взяла с диспенсером, отличная вещь и ни одного плохого отзыва.

2 лайка

Можна і так, я просто вилочкою подавила творог і все🤗

День 17
Сьогодні у нас плюсова температура. Із криш цілий дощ іде. Сніг почав розтавати, робиться мокро, феее :unamused: Якби була весна, то така погода тільки радувала, а так ще морози попереду, то не хочеться плюсової, краще -5 .

2 лайка

Залишилось 17 днів до окоту моєї Ламанчі Міранди. І все більше хвилювання мене переповнює, як правильно її підвести до цього дня. Випускаю гулять і охороняю її, як охоронець охороняв Наомі Кембелл :grinning:. Сіно даю, як найкраще, даю мішанку з гарбуза і жому обмішану дертю з кукурузи, ячменю і висівок і добавляю кальфастонік. До цього дня годувала два раза в день, а сьогодні добавила і обідній пайок, дала жменьку ячменю і сіно. Те що лежало вибрала другим, а їй поклала свіженьке. І думаю може їй ще що потрібно добавить?

9 лайков

В попу поцемать :wink:
Я, правда, свою в носик цемаю. Сама за меня прячется

2 лайка

:rofl::rofl::rofl::rofl:

2 лайка

Ну це і так ясно, що цьомать в попу треба, без цього ніяк :joy:А може ще куди треба цьомать, то підказуйте буду цьомать :hahaha:.

3 лайка

Таблиця появилась, ура. Але четверте завдання не защитали :disappointed_relieved: . І щоденник мені не защитують, абідна,да абідна.:disappointed:

4 лайка

А чому щоденник не зараховується?

Незнаю, тільки,що у правилах спитала, жду відповіді.

А четверте завдання у тебе зараховано.

Раньше надо было написать 3 тысячи слов, может и в этом так? И 15 дней писать.

Там спочатку написано 100 слів,а в кінці 150. А я не побачила і написала 100. Так тільки що дописала і переробила.

1 лайк

Так сьогодні 17 день і три тисячі слів є, я перещитувала. І дні номерувала.

6 лайков

Я за тебе вболіваю. Удачі тобі.

3 лайка

Тоді запитуй Антона. Пиши йому.

1 лайк

Приємно,Натуль. Це тобі :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose: :pancakes:

3 лайка

Значит нужно искать что-то еще. А может быть, только сегодня-вчера было 3 тысячи слов и потому еще не засчиталось.

1 лайк