EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Sharon

(Алла) #70

Конечно есть, и кабинет детской милиции есть. Припугнуть можно будь здоров, да и за место свое боятся все. Главное красивыми словами объяснить, что терпеть этого никто не будет и будут находиться методы влияния на ситуацию, если она не поменяется.

(Елена) #71

Тут учителя за свои места не боятся а наоборот настолько забурели что уроки не проводят а контрольные дают делать домой.Поэтому и интересно есть ли на такие школы управа

(Yulia Silchenko) #72

За гнобление ребенка, и если об этом знал классный руководитель - могут наказать классного руководителя. У меня была подобная ситуация, все разрулилось, но молчать не стоит, каждый раз поднимать вопрос, чтоб не говорили, что никаких обращений и жалоб не было. Скажите об этом на собрании, что будете если переводить в другую школу - укажите причину - буллинг… Тогда и директору по шапке дадут…

(Ольга) #73

Так наче і якийсь закон у ВР приймали по таких ділах. Скажіть, що визвите телебачення, любий канал, тоді вже точно всі бігом будуть розбириться. Медійникам для рейтингу треба такі історії, вони приїдуть. Або “Надзвичайні новини”.

(Марьяна) #74

Підтримую! Підлітки дуже жорстокі створіння, особливо з несприятливих сімей.
У нас був випадок, від якого при спогадах дибки коси на голові і зараз, як згадую.
Троє хлопців з 5-6 класів, знайшли собі "іграшку"з першого класу. І після всіх уроків гвалтували малого… Дитина дуже боялася і не розповідала батькам. Невідомо скільки б це ще тягнулося, як би одного разу прибиральниця не забула щось у школі і не повернулася…
З дитиною вже довгий час працюють психологи, та дитина все одно дуже замкнута і не добре іде на контакт :sob:

(Ирина) #75

Если и учителя не особо на уроки ходят, какой смысл на них ходить? Что они учат? Дочка, может, поэтому учиться не хочет. Зачем из неё терпилу делать? Очень быстро перевести на дистанционку. Да хоть по состоянию здоровья. И чего молчать за побои? Мала сама что ли в драку лезет? Или так уже запугали? Так это реально может закончится плачевно.

(Наталья) #76

100%. Журналистов и твшников пока бояться

(olga_pukalo) #77

Слів немає. Я коли в школі вчилась там багато було неблагополучних. Били і з молотками, причому “дівчата” одну дівчину, яка посміла одітись не так. Забрали в лікарню, по-моєму там були потім проблеми і вона вже не могла родити.
Саме страшне що діти які потерпають не бачать виходу, вони одиночки, і деякі закінчують життя самогубством.
Що твориться з людьми, якщо такі діти ростуть, страшно подумати.

(Олена ) #78

перед самим новим роком з подачі Порошенка прийняли закон проти цькування дітей у школах.
За новорічними клопотами ми на нього не звернули уваги. Але він є і його треба застосовувати, коли є потреба
Закон про булінг, закон про цькування дітей в школах

(Олена ) #79

Психологі говорять що діти жорстокіші за дорослих, бо у них немає соціальних гальм… Можу собі уявити, яким було первісне суспільтво, якщо справді воно було…

(Марьяна) #80

Прочитала закон… видно що намагаються щось робити(або роблять вигляд). Та скажіть, що це за штраф 1700грн у порівнянні зі зламаною психікою і знущаннями над дитиною?
Виродкам, які знущаються, штрафу замало, на мою думку. Тим більше діти не зовсім розуміють цінність грошей, їх сумми. Я б до штрафу додала виправні роботи(а не “АБО”), та ще й в самому постидному місті, щоб бачили інші діти. Для підлітків"опозоритись" таким способом дуже страшно.
У нас голосно кричать про “ПРАВА ДИТИ”! А ОБОВ’ЯЗКИ?
Я згодна, дитина повинна бути захищена законом(правами), але ж не потрібно з дітей робити “моральних інвалідів” які віника тримати в руках не вміють- бо в них права!

(Наталья) #81

Ленчик,Вы не одни такие))у нас среднего сына “ВЗРОСЛАЯ ТЕТКА” …по другому не могу написать)…спустила со ступенек ,взявшись его за шиворот…будто бы он преградил ей дорогу…хотя все видели ,что ребенок просто сидел на ступеньке,сразу вызвала полицию,написала заяву показала все ссадины на теле ребенка,эту дылду вызывали в отделение и проводили с ней беседу…правда перед приездом полиции пришла к ней домой и в воспитательных целях дала не однократно по роже-лица ей и её маме,которая бросалась на меня,да пусть не красиво с моей стороны -кто-то скажет…но теперь по поселку ходит молва ,что я не совсем адекватная,могу и рожу намылить -но детей моих не трогают))) а на счёт школы- думаю нужно сразу в высшие инстанции обращаться,будет правда потрачено много нервишек,и не факт ,что поможет…

(Наташа) #82

У моєі доньки ,в сина в садіку незаладилось з вихователькою. Він дуже швидкий,і вона почала його сама цькувати,а мамі казала,щоб забирала дитину із садіка і переводила в інший. Як ви розумієте,що в садіки черги і вони сюди стояли в черзі 2 роки. Дочка моя не із слабохарактерних,але тут розгубилася. І допоміг випадок,я похвалилася одній знайомій,а вона сама вихователька. Вона порадила кого потрібно підключать у садіку це завідуюча,методистка і щоб побули у групі,коли там знаходиться дитина. По закону це получається не компетентний вихователь, який не може знайти підхід до дитини. І вихователю завідуюча сказала,що якщо не найде підхід до дитини,щоб писала заяву на звільнення і все наладилось. А ви можете звернуться в районо,чи хто там відповідає за школи.І дєвочки правильно радили підключайте міліцію, ТБ. Але уже мирно не получиться,треба свою вічливість заховать подальше і йти в наступ захищаючи дитину.

(Олена ) #83

Теж впевнена, що має бути суворіше. Днями прийняли закон і про домашне насильство.
Як я розумію, не можна примати закони, які не сприйме суспільство і не будуть виконуватися.
Зараз взагалі не було ніяких покарань. Тепер вони з’являбться, хоч і не значні… Потім буде більше
Це як за п’янку за кермом…

(Елена) #84

Сама же классная и гнобит,сегодня вспомнилось все включая то что моя и дневником походу в учителей кидает и вообще со слов классной ей телефон не нужен потому что она рядом со школой живет,а остальные из других село и им надо звонить родителям если школьный автобус опаздывает,и что с разбитый тел тоже можно ходить потому что классная уже так год ходит и все норм,и рукоприкладства в классе нет а я сама дочь бью и на эту девочку спихиваю

(Елена) #85

Попыталась сегодня решить но директор будет в четверг и как классная говорит что если вы подойдете с вопросом про ремонт телефона к директору то могу сразу вам сказать ее ответ что ремонтом тел она не занимается.Сегодня в школе встретилась с бабушкой.Эта девочка при бабушке сделала такую невинную морду лица что я сама аж чуть не засомневалась про нее ли идет речь.И вообще о чем разговаривать если бабушка этой девочки это родная мать классного руководителя. Закончилось все тем что походу тел я буду ремонтировать сама и побои я не докажу.

(Елена) #86

Запугала эта девочка.Знаю что малая тоже не подарок но когда из-за классной против неё весь класс то это скотство.Девочка которая видела как все произошло с разбитым тел сегодня под давлением классной даже не смогла нормально описать что произошло и опустив голову непонятно что мямлила себе под нос.

(olga_pukalo) #87

Розбитий телефон взагалі мелоч. Мова іде про вашу дочку яку гноблять.
Подивіться фільм на реальних основах “клас” 2013 естонський, можливо так сприймете ситуацію серйозно.

(Елена) #88

В нашу глухомань вряд ли кто-то поедет и плюс прославиться из-за этих скотов скандалисткой совсем не хочется.Что такое 1700 гривен и например выбитый по тупости глаз.
Здесь все друг друга знают а мы как отщипенцы и походу не хочется все село еще больше на себя травить потому что придётся в дальнейшем или переезжать или из-за страха за животных полностью отказываться от коз

(Наташа) #89

Коли дочка звернулася з цими словами до завідуючоі,та здивуванням спитала,а звідки ви це знаєте і подумала,що в неі десь вище є знайомство. Так,що і ти кажи,що будеш звертатися у вищі органи. Хай,що не кажуть,а роботою дорожать.