Семья «Koza Nostra»

Добермани дуже ніжні, вони мерзнуть, вони більш як хатня собака підходить.
Памятаю була в приватного лікаря. В ньогов у вестибюлі зустрічала пацієнтів доберманша. Яка там була тишина і порядок :flushed:

6 лайков

Я уявляю себе : сижу і жду прийому, а біля мене… собацюра. Я б, мабуть, не діждалася.:rofl:

4 лайка

Вона чемно підходила кожного понюхати і відходила під вікно.

2 лайка

І болячки б самі теж повтікали

4 лайка

І не кажи , Інна: кулею б вилетіла звідти і таки здоровою.:joy:

5 лайков

Ніна, ви б договорилися з нею, щоб без черги

3 лайка

Оля, не впевнена:sweat_smile:

Не знаю чи ніжні добермани … У сусіда є Граф доберман, то я би сказав шо то придурошний пес, і характер в нього кантужений, він на своїй волні)) Може як би із ним займались то був би інакший ,а так то я задурно не хотів би того пса. Але що кому подобається. В селі немає часу щей з псом заніматися.Тутузік маленьке вредне аби ловив за штани і всі бояличь і нікому великої травми не завдав , от що для села треба. У мене мій Мухтар , то то за великий “бик” слідуючий буде маленький Тутузік.

7 лайков

Інна я про добермана з дитинства думаю, чомусь він асоціюється в мене з безпекою на ділянці, може вплинули так фільми, охоронець і все. Так от я чоловіку кажу може якось купимо добермана, і так і так показую розказую. А він у мене за маленькі породи, і ось випадково попала на таку історію перед тим як з’явилася порода доберман то чоловік заводчик вдохновився саме цвергпінчером ось він:
20-31-11-2Q%3D%3D
Може вам буде цікаво, характер у цього малюка нічим не уступає великому собрату :grinning:

8 лайков

Супер порода

2 лайка

В нас скачать була, доберман Асторія. Віддавали на виховання квнологу, він ледь з нею справлявся. Якось дуже сильно вжерла мою сестру за лице, Оксана до неї полезла цілуватися, коли собака спала. Я тоді голими руками чуть пащу на двоє їй не розірвала.
Вона іменні такою і була

5 лайков

Вот что я скажу: нет “дурных” собак, есть “дурные” хозяева. У меня уже 10 лет живет помесь стафа и питбуля. Очень душевная собака, ориентированная на человека - всех очень любит. Я ее взяла в приюте для бездомных уже взрослой. Кому то она показалась “дурноватой”, и ее выбросили. Да, она не прочь подраться с другими собаками. Да, она может заиграться до смерти каким-то животным, если не остановить во время. Да, у нее нет подшерстка и она живет в доме на диване. Но она у меня любимая и обцелованная.

Кроме нее у меня еще живут 4 собаки, с которыми она смогла подружиться.

18 лайков

У меня было два добермана. Первый жил в квартире и приходилось с ним гулять по 4 часа в день. Но мне тогда было 13 лет и кроме меня ни кто не мог с ним совладать, а мой брат научил его бороться во время игры. И когда эта псина гуляла со мной во дворе и ему хотелось играть он просто талкал меня на землю и типа боролся)))))) кто жил в нашем дворе знали эту привычку и уже не обращали внимание, а как то видно залётный мужик сидел на лаволче и кинулся меня спасать))))) агрессивным он вообще небыл.
Второй была девочка жила она на ферме у нас. Очень умная и реальный охранник от всех и вся. Свои животные куры, кошки другие собаки это свои, но если чужой смерть. Ферму тогда только купили и люди привыкли ходить и что-то воровать, стали жаловаться что им мешает))) мешает блин, воровать мешает. Хотя с людьми не было ни одного случая нападения. Моему сыну тогда было 1.5 года и этот доберман ходила и пасла его очень бережно с заботой, это невозможно описать, такое только видеть нужно.

14 лайков

Мне кажется что собака любой породы должна быть адекватной, в первую очередь, а потом уже темперамент, характер, воспитание и т.д.

На фото не метис стафа і пітбуля. Можливо там якісь бійцівські крові і пробігали.
Це чудово що у вас хватило любові їй додати довіри до людини.
Я не вважаю що є дурні собаки, або тим більше люди. Просто є породи якими треба займатись ретельно, а якісь просто годувати і цілувати. В мене стаф 12 років, облизує нас всіх орієнтована на людину, є родословна КСУ і маски і папки підберались саме для виставок а не бійцівські якості. І по при це все чоловік її виховував добре. Приблизно коли їй було 6 місяців вона випробовувала хто хазяїн і чоловік їй показав що він. А я її на руках носила, вона мені була як дитина, тепер вона любить нас обох і всю нашу сім’ю але безприкословно слухає чоловіка, він її лідер.
Вся ця історія до того що людині яка бере собі собаку і вибирає породу, добре треба подумати і оцінити свої сили, конкретно я не виховала би стафа, там треба і сила хороша. В мене рука терпла, а вона виглядала ніби я її погладила. Був випадок коли чоловік її притискав до землі, щоб показати що він вожак.
Дивимся на свій характер і добре читаємо про характер собаки.
В нас у сусіда овчар, ізначально був вороже настроєний до всіх, думаю мав страх і не довіру, так от тепер сусід який його не виховує бо це його друг, не може з ним справитись взагалі махіна вже під 70 кг. Я була вагітна і гуляла з сином, він кинувся саме на сина, я малого на руки взяла і почала його відганяти, собака не реагує, а хозяїн навіть не міг його за повідок відтягнути сил не хватало. Поки не прийшов його робочий і не забрав собаку за шкірку, ось вам і любов.

10 лайков

Когда жил в Киеве, у нас в соседнем доме люди купили ласкового медвежонка (кавказца). - результат -когда гуляли в лесу собака вроде как слушается (рассказывала хозяйка), но почуяв течку или суку которая собирается гулять - эгей. Люди на работу, собака приходит ложится возле парадного( пятиэтажка) и всё, (каково соседям)не выйти не зайти.,- закончилось так, хозяину плохо, вызывают скорую собака не управляемая в квартире ели закрыла в ванной. После этого собаку отдали в охрану на завод.

4 лайка

Ее выпускали гулять без присмотра на улицу?

1 лайк

Я так розумію вона тікала

У мене були кавказці мама брала для охорони, тоді вона працювала в кіоску. 6 місячну взяла з охорони вернули її назад, прокусила мамі руку і брата йому 3 роки було за живіт схватила, але та соба була сама по собі, взагалі не орієнтована на людину на цепі в складі посуду сиділа до 6 місяців, зате команди знала по іспанські :slight_smile: фуерте - фу і т. д. Дотепер їх пам’ятаю, від неї залишився у нас кобельок, вже у нас рожала не вставав на задні ноги. Усипити рука не піднялась. На ноги встав був для нас ручний, в глотку руками лізти можна, але чужому не підходь гроза ще та. Розумний пес був, але тоже не для слабонервових.

2 лайка

Я уже как-то расказывала, был у нас доберман кобель, отличнный характер, занималась с ним я ребенком по кннижкамм еще советским, да до года были свои прибабахи, убежать, не подходить когда зовешь, но это еще щенок, в 2 года ума набрался и стал очень управляемой собакой, жил на улице в будке, гулял по двору, не привязывался ни один день. я гулять ходила в поля с ним, прблем никогда никаких не было. но во двор никого чужого не пускал, отравили соседи-подростки, на черешню мешал лазить ( .
У подруги была доберманша позже уже, брали в год с приюта, тоже адекватная была абсолютно. Но! хочу сказать, что многое зависит от человека, если он показывает себя важаком, не палками и битьем, а спокойствием, терпеливостью, уважением, дружественным отношением и адекватным поведением, то собака будет такой же, а если хозяин сам псих неуавновешенный, то какую собаку он воспитает … или если обратная сторона, когда человек боится, живоное которое он воспитывает и тот принимает роль вожака на себя и условия ставит свои… тоже понятно ничем это хорошим не закончится в итоге.
Стаффка девочка былла у нас, морда дьявола - душа добрейшая, но коты, ежы, это беда была, на ее територии их не было. Детей всех нянчила.

5 лайков