Семья «Koza Nostra»

Редиска Голландия, Селеста F1

3 лайка

ну да семена уже закуплены, ждем конца января . Еще месяц))

2 лайка

Не знакома с этим гибридом. Понравился?

Так хочется тепличку, хоть маленькую) Для еды с одной стороны огурчики, с другой - помидорки, хоть по 5 растений)

2 лайка

Да! у меня где то есть там ролик я снимал. Очень урожайный. относительно не болеет.
Мне понравился

3 лайка

Да и еще перец Клаудио F1. просто бомба!

4 лайка

З дозволу Інни. КлаудіоF1

27 лайков

Ина а они сочные, сладкие,тонкокорые,насыщенно-красные? Какие они по вкусу?

1 лайк

Ой, надивилася на насіння і згадала, що у мене ще з вівторка лежить каталог Інтерфлора, навіть не розпакований. Різали порося, то не до насіння було. Зараз глянула , там такої фірми нема. Ще гляну в інтернет-магазині Веснодар, я брала там декілька разів, трохи дорого буває, але все росте таке, як показано. Спасибі, Ваня! Ти у нас АГРОНОМ! А у минулому році у нас перець Анастасія був теж бомбезний. Такого лечо я вже давно не робила, навіть з покупного перцю. Не останню роль грає погода, дощів було море, бо скільки не поливай - то не те.

3 лайка

Иван, а в разрезе нет показать перчика? Я люблю такие сорта, они очень сладкие, толстостенные и совсем без горчинки.

Но увы, у меня сейчас до огорода руки совсем не доходят. Почти все на маме. А она не молодеет. Я тут поздней осенью купила морковку с доставкой по 2 гривни. Такая шикарная, люди неподалеку, фермеры, садят много. Купила кормовую, некондицию. Не знаю, кто там перебирал ее, но половина из нее прекрасной формы и качества) Довольная, как слон.

На этот год подумываю совсем не садить морковь, с нею очень много возни в огороде. Ну разве что рядок себе на летние нужды.

7 лайков

Оксана, я такого сорта не садила. Это к Ване.

2 лайка

Точно также поступила в этом году.
И, облом получился. В этом году морковь на расхват, да и цена высокая.
В прошлом за копейки набрала, что козы обьедались, а люди уже и просто так отдавали ту морковку.
Так, что год на год не приходится.

3 лайка

Моя дочка вже кілька років садить його.Смачний,солодкий,в міру товстостінний,урожайний,не справляємось.І ще Колобок http://rastim.com.ua/ru-product-perets-sladkiy-kolobok- жовтий і червоний -невеличкий,товстостінний,одного розміру,невеличкий,на голубці і салати.Запишу ще собі сорт Анастасія

2 лайка

А я в этом году садила Ратунду. Перец по размерам, конечно, не такой крупный, как голландские, но просто безумно сладкий! Такого сладкого я в жизни еще не ела. Я люблю перчик кушать просто так и со вторыми блюдами. Быстро быстро выбирала из ведра) Пока мои не пустили на салаты)

2 лайка

Я от на новий рік прогнози дивилася - було і +10 і - 15. Кому вірити?
А щодо гародних прогнозів, то зі зміною клімату вони не діють…
Он у Києві вже треба платани садити, бо для каштанів жарко…
Тож, сподіваюсь, не буде -30😜

6 лайков

Давайте среднее арифметическое возьмём и будет на нг - 5. Нормальная новогодняя погода! Скоро уже все узнаем!
Но лучше подготовиться к худшим условиям и насладиться лучшими.

2 лайка

Дивилася ціни на Інтерфлорі і Веснодар. Так такі самі виробники, а ціна в 2 рази дешевше на Веснодарі. Але плюс пересилка. Ми колись замовляли в складчину, на 5 городів, було дуже вигідно. Ось ще подивлюсь, була доставка по Києву безкоштовна чи 15 гриівень, але це років 5 назад. Треба, треба вже насіння купувати.

1 лайк

очень сладкие с ароматом перца , и сочные. стенка 8 мм 100%

1 лайк

перець хоче заливатися водою прямо аби як то кажуть жаби квакали.О тоді він буде сочний і великий. Особливо коли плоди наливаються . Я садив в парниках після росади помідорів, то наливав в парник десь куб а то і два води , перець прям видно як втягує воду, " уходит" аж бігом.
А ще краще під капельні лєнти.

6 лайков

Це взагалі бомбезна річ, яка городину поливає. У нас навіть в засуху і жару понад 35 градусів були огірки, бо капельний працював круглі сутки. Я дуже ним задоволена, ніякі бризкалки і шланги з ним ні в яке порівняння не йдуть. А ще це величезна економія часу, бо його взагалі не потрібно витрачати на полив.

5 лайков

Так і ще зручно добрива вносити. І є лєнти для поливу роблять туман в дві сторони по 3-6 метрів, на капусту картоплю саме то)

2 лайка