Семья «Koza Nostra»

Спасибо, Инна, за пожелания. Позавчера на огороде вожусь и гул самолетов, так не по себе, страшно(

6 лайков

А літаків чиї гули?

Да кто ж его знает. Судя по всему, наши, потому что не бомбили у нас. Хотя, в Новгород-Северске бомбили, может просто через нас летели с Беларуси.

2 лайка

Миру всім нам. Тримайтеся

3 лайка

Наші, ймовірно тренуються… В нас теж
В Білорусії зараз ідуть “ученія”, але зальотів на нашу територію зараз не фіксується.
По Новгород-Сіверську вдарили ракетами(( Там Жах!

1 лайк

Напевно, ви в Чернігові не були. Та дійсно жах, коли людей вбиває.

3 лайка

Инна, с Днём рождения.

3 лайка

Спасибо большое) Очень приятно.

2 лайка

Инночка :kissing_heart: с днем рождения! Многая літа и мирного неба!

3 лайка

Благодарю сердечно.

2 лайка

Вітаю з Днем Народження! Здоров’я, здійснення мрій та мирного неба !

1 лайк

Дякую , Юлечка! Дуже приємно :rose: :rose: :rose:

1 лайк

Інна , вітаю з Днем Народження :bouquet:. Бажаю здійснення всіх бажань і Миру :two_hearts:

2 лайка

Дуже дякую :heavy_heart_exclamation: :rose: :rose: :rose:

2 лайка

Інно, з Днем Народження! Многіі літа! Мирного часу! Безмежного щастя! Ви супер! 2 кози, які годують частину села , це круто! Ви молодець, пишаюся знайомством!

4 лайка

Юля, ну там и село сейчас маленькое) Ты не думай, что козы по 8-10 литров дают) Но литра по 4 вполне :kissing_heart:

6 лайков

Інночка , з запізненням , але також щиро вітаю з днем народження ! І нехай війна проклята пошвидше закінчиться нашою Перемогою , щоб знову спокійно можна було б мріяти та планувати , працювати та здійснувати задумане ! А поки що бажаю міцного здоров’я та міцних нервів - це наразі найголовніше ! :kissing_heart: :tulip: :tulip: :tulip:

8 лайков

Дякую Лада, ваші побажання дуже доречні.

3 лайка

Я з великим запізненням, але з щирими побажаннями, мирного неба, щедрої землі, нехай ніхто не завадить вашім планам та здійсненню мрій! З Днем Народження!

9 лайков

Дякую, Іринко. Нехай так і буде.

3 лайка