Семейная ферма "Настоящий Дом"

Малята-козинята

2 лайка

А ці малята залишаються вдома
Це ламанчик, дівчинка камеруно нубійка, та дівчинка полунубійка, від моєї першої козки, в ни чарівне молоко яке мене закохало у кіз. :smiling_face_with_three_hearts:

9 лайков

Ой, прикольные! Такие разненькие все!) Смотрю, даже цесарочка есть). Ну, или по расцветке похожа.

2 лайка

Нее не должно быть, вроде бы все куры. Цесарки красивые, но я не хочу их больше, были у меня, летали по всему селу и кричали больше собак :joy: надо вольер им. Но да здоровье у них хорошее яйца вкусные, но мало. Мясо говорят тоже, но у нас с забоем проблемы, поэтому не скажу. Удивительно, ято сколько они были коршун ни одну не утянул, а кур особенно начало весны вытягал нам :woozy_face:, то будем тоже делать вольер с сеткой сверху, но конечно когда бродят по травке то яйцо совершенно другое.

5 лайков

Ми натягували поверх вольйеру для курей сітку для огірків. Навіть коли порвалась від віку служила як охорона довго і ні одної курки не втратили.

4 лайка

Открою секрет цесарок, летать и кричать они конечно всё равно будут, но не далеко. Для этого их нужно вырастить с курями, куры научат их ходить домой и не улетать далеко. Мы так не первый год делаем.

8 лайков

Мне пару лет назад отдали двух цесарок, говорят, “суп из них сварите, они не несутся”. Говорю: “Суп варить не буду, а так пусть гуляют”.
Через два месяца они у меня начали нестись). Ведут себя очень прилично, гуляют, как и остальные куры, не летают особо, кричат мало. Но был один случай, когда одна цесарка кидалась на другую курицу, ну, я , в воспитательных целях, слегка шлёпнула её по хвосту. Шо тут началось! Как она кричала! Мой шлепок был совсем лёгким, больше отвлекающим, но крик был такой жуткий! Приблизительно так может выглядеть крик оскорблённой и обиженной скандальной бабы :laughing:

21 лайк

12 лайков

Они у нас росли с индюками, неслись исправно :slight_smile: но честно сказатьэти крики и дикость это капец, улетали они редко, но метко. Спали летом просто как гирлянды на орехе :sweat_smile: зимой в сарае, птица неприхотливая по здоровью и красивая, но я не хочу больше :rofl:

2 лайка

Ой да, крик это )) я всегда вспоминала павлина из Мюнхаузена, хотя у них все же мелодичнее, но громко очень :woozy_face::sweat_smile:

4 лайка

Наш постійний гість :hugs:

23 лайка

Відпочиває малеча :hugs:

22 лайка

Сьогодні в татуся день народження… Він був справжнім подарунком для мого дідуся на день Перемоги, бо це єдиний син, пізній якого так чекали, дідусь з першого до останнього дня захищав свою батьківщину від фашистів… коли б він знав, що зараз коїться :disappointed_relieved: нема більше свята бо його спаплюжили і знищіли ганебні орки … а мою країну намагались розірвати на шматки, але отримали по зубам… буде інша перемога вільного народу і іншій день святкування перемоги України над рашистами! А 9 травня буде просто день народженням мого любого татуся. Сподіваюсь я зможу скоро його побачити та обійняти! :two_hearts: Наразі то велика мрія :sparkles:

18 лайков

Останній раз коли я була вдома 2 роки тому…

30 лайков

Передавай вітання йому і від мене.
Дуже він добра, та відкрита людина, яка обожнює свїх донечок.

При нашому знайомстві він мені нагадав мого тата, який був другом і опорою для усієї нашої родини.

Нехай Господь дає, вам з батьком , багато щасливих років у мирі та любові.

10 лайков

Вітаю!
Стільки любові в одному фото.

2 лайка

Дякую, Сніжано, передам йому ваші поздоровлення. Він також завжди питає як там ви та передає привіти. Сказав скоро приїде :smiling_face: я чекаю з нетерпінням, та молюсь щоб швидше.

4 лайка

Так, у нас тато це наш міцний щит, з ним ніколи не про що не турбувались, матуся берегиня та господиня, я завжди кажу, що мені пощастило народитись в моїй родині, ми дуже всі дружні та свята завжди намагались зустрічати родиною, вона велика. Але з 14 то інше життя вже, розкидало всіх по Україні, але ми все одно тримаємося та підтримуємо один одного.

9 лайков

Трошки фото
Сахіус

Малеча

Та Айріс

28 лайков

Хдопчики нубоальпійці продаються, є на козиному ринку.
Пташенята підросли гарно вже

16 лайков