Пропоную насіння овочевих рослин та квітів. Відправлю поштою.

Дорогенькі,рідненькі,я Вас не забула!
Я завжди там,де я потрібна.
Я Таню вже продзвонила,але вона не відповіла,напевно зайнята.
0679554386
0505099558
Мої номери.Я на звязку.

4 лайка

Ми три доби майже без світла, та й зв’язок поганий. Я на ФБ рідко буваю, часу на інтернет зовсім не вистачає. Добре що Валя тут, значить будемо з насіннячком :blush:

3 лайка

Доброго вам часу. А як подивитися асортимент насіння? Пора вже прикупити, а то невідомо, що там далі буде, краще запастися.

5 лайков

Робити замовлення, зараз, краще за телефоном. Бо світло, або по-хвилиннно, або відсутнє повністю.
Але навіть в таких умовах я вже з насіння, замовила у телефонному режимі і вже отримала.
Дякую Валюша за оперативність та гарне обслуговування.

6 лайков

Я, взагалі, ненавиджу телефон, не люблю розмовляти, замовлення люблю робити по інтернету, і відбувається це дійство не один день. Мені треба вивчити всі новинки, які пропонують, потім скласти список чого хочу, а потім повидаляти все “зайве” до тієї суми, що можу собі дозволити.

6 лайков

Скидаю посилання на групу(дві неділі назад створила).Кормові ще не закидала,а так по пакетованому можна пробігтися.

3 лайка

Щиро дякую Сніжаночка за відгук.Я стараюсь.Сьогодні повідомив менеджер про підвищення цін на насіння і захист рослин.Які будуть ціни НОВІ,буду знати вже з нового року.А пока маю,Ще встигла закупити і по якості ,і по цінах хороших.

2 лайка

Валентина, доброго дня, може у вас є списком файлик, що є в наявності? Ненавиджу фейсбук, і там знайшла тільки декілька фото того, що у вас є.

2 лайка

Доброго дня!
Покажіть, будь ласка, асортимент тут, або у файлі, бо з фейсбуком не товаришую

Не бійтесь заходити у фейсбук. Там все зрозуміло. Нажміть на ссилку вище і ви попадете на Валентинину сторіночку. Там багато аслртименту і ціни написані.

3 лайка

Я не боюся:-) Питания зручності та звички. І, мабуть , версія фейсбуку для телефону і для ПК відображають зміст сторінки по-різному.

1 лайк

Я теж з телефона дивилась. Але ще не зібралась з замовленням.

Я вже все замовила, і насіння, і засоби захисту для рослин, і грунт для висіву розсади.
До речі, засоби захисту у Валі дуже надійні, беру вже декілька років, не підвів жоден. Дуже задоволена, все без підробок.
У цьому році, навіть грунт дуже гарний замовила і отримала за два дні після замовлення. Я навіть не сподівалась, що ціна буде менше ніж тієї весни, та й доставка безкоштовна. Валюша поділилась посиланням на продавця і я маю найкращий грунт на ринку України.( Посилання можна знайти у групі на Фейсбуці)
Валюша, велике дякую. Гарних продаж.

4 лайка

Давайте сюди посилання, будь ласка. Не розумію я того вашого фейсбука, сама огидна соціальна мережа.

3 лайка

Будь ласка.

Якщо зацікавить, то треба звернути увагу на те, що безкоштовне замовлення тільки до 31січня.

Оце так ціна, капець. Щось я не готова такі гроші на грунт витрачати(

2 лайка

Як на мене, то це грунт для людей які на продаж саджають квіти чи ще якісь рослини.
Мені дуже підходить козячий перегній. Я з осені собі мішечок набрала. Коли потрібен занесла в дім, нагрівся і висіваю помідорчики на підвіконні.

4 лайка

Я також використовую перегній, сама стара куча 4річноі витримки накрита щоб не вимивалися поживні речовини, він вже переточений черв’яками, в нього структура розсипчаста, як у торф’яного ґрунта. Добавляю трошки золи, трошки землі з кротовин, і вже занесла у відрах у тепле приміщення, потім у великій каструлі ставлю на грубу для пропарення.
Завжди розсада гарна, яка посіяна у такий ґрунт.
У великі стакани для перевалки підрослої розсади вже накладаю не пропарену таку саму суміш.

І взагалі козячий перегній добре перепрівший, - то дуже цінна річ для саду та городу!

8 лайков

Може й дорого, якщо прирівнювати до грунту з городу. Але в тому році, не у цього продавця, була ціна більше 600грн. за мішок 70 літрів. Так, що сьогоднішні 430 по відношенню до курсу - це не дорого.
Я з ним ще не працювала, але дуже розчарувалася у тих грунтах, які брала раніше. Дуже вже у нас багато патогенів, та й компост особистого виготовлення не вражає результатами і потребує додаткових вкладень у вигляді протруйників, прожарювань та знезараження.
А тут завжди результат стабільний. Я краще на насінні зекономлю, буду мати гарний старт і вражаючий ранній урожай без труднощів.
Це, як порідні високопродуктивні кози - зразу вклався, потім маємо результати.

2 лайка