Продаются 100% Англо- нубійські козочки та козлики.МФ"Добрюша" м. Жашків, черкаська обл.

Вирішила що мої дві чорні перлинки будуть шукати нових власників.
Тато привезений від Т. Беляевой, Агат.
Мати моя, від Дархана, також від Т. Беляевой . В обох цапів, діда і тата крові Австралія, Англія, Америка. Голландії Гоффе по матері мами.
Маю фото всіх пращурів.
На дівчат буде зведений родовід-справка від нашого господарства, для особистого розуміння родичів, а також копіі родоводів на імпортованих пращурів (це пра- та пра-прадідусі і бабусі).

Як в мами, так і в мами батька хороше кріплення і хороша кількість молока, дуже гарні арки.

А маленьких дівчат теж такі ж арки, вим’ячки мішечками зараз.
Мають перспективи.

Дуже бажано парою в одні руки. Дівчатка разом в компанії не будуть сумувати, гарно їстимуть, підохочуючи одне одну, разом спатимуть, а тоді легше зможуть поступово влитися літом в новий дорослий колектив. Ми самі майже завжди купували дівчаток парами одного віку, а коли доводилося брати одну, бачила велику різницю. То ж дуже бажано щоб або до своїх козенят того ж віку, або сестер парою.
Також напишу маленький супровід, які вимоги до утримання будуть до нових власників.
В козовнику в нас тепло, не менше +15, тварини будуть звичні до тепла, так вони набагато краще зростатимуть , а якщо відразу перевести в значно прохолодніші умови, то буде не добре.
Має бути вікно, сонячне світло щоб вони бачили, бо наразі тільки грудень, для хорошого зростання потрібне сонце (вітамін Д), та достатньо місця в вол’єрі для рухів, не тісненький загончик (звісно що не прмв’ язь, думаю цього можна і не писати). В хорошу погоду зимою прогулянки дозовані.
Випоюються молоком з пляшок з сосками . На одну кізоньку потрібно 2 літри молока на добу. Якісне сіно, бажано люцерна в тому числі (бо це білкове сіно), якісна зерносуміш .
При такому вирощуванні дівчатка порадують нових власників, а ми також зацікавлені спостерігати за ними і бачити згодом чудові результати.
Кому все підходить, дзвоніть, якщо немає зв’язку пишіть на вайбер 0964031455
Місто Жашків ( 200 км від Києва по одеській трассі). Можлива доставка нашою машиною.
Тварини дорогі :exclamation: Батьки та бабусі /дідусі їхали до нас через кордон та тисячі кілометрів. Кому далеко або дорого, не витрачайте свого і мого часу. Завчасно дякую.
Тато, на фото 1 рік




Мама

Мама перший окіз



Дівчаток покажу на відео, це фото перша доба життя :smiling_face_with_three_hearts:

19 лайков

Дівчата, хто може допомогти вставити відео на форум через свій ютуб (бо я не маю), чи як Ви робите? Дякую.

Можу спробувати. Кидайте мені на вайбер, я скопіюю звідти на свій компютер і закину в ютуб.

5 лайков

Діачатка неймовірні!
Бажаю їм найкращих господарів!
Мені сподобалось відео де дівчинка їсть. Люблю кізок з таким апетитом.
Можу скинути відео.

4 лайка

Первое видео есть. Гружу дальше.

12 лайков

Вот ещё два видео. Красотки :heart_eyes:

15 лайков

Ольга, дякую велике за помічь! :handshake: :heart:

3 лайка





Перша в житті прогулянка. Нам 18 днів.
Чекають самі дбайливі руки :heart:

16 лайков

Ціну змінено. За двох в одні руки уступлю ще. Кому цікаво дзвоніть.

Також є дуже гарний цапок від Вівіі.
Та два цапки та дівчинка від Жасмін. Це мати і старша сестра мами чорних дівчат.
Батько в усіх дітей Агат.
Цапок Вівії народжений 10.01.23, в тройні, вагою 4,5 кг.



Загрузка: IMG_20230109_223945.jpg…
Загрузка: IMG_20230109_222803.jpg…

Жасмін народила 17.01. Діткам три дні

Ось фото мами перед пологами

5 лайков

Дівчата, хто має нормальний зв’язок хоть колись, і може допомогти мені вставити фото , напишіть мені на вайбер, будь ласточка. Бо пів дня спроб і не можу. А перед тим взагалі день форум не грузився.
Дякую хто допоможе

На прохання Єлисавети завантажую фото і текст. Якщо щось переплутаю - буду виправляти.
Зараз фото двух старших дівчат (з початку теми).
Перша сестричка.



Друга сестричка:

Тепер молодші:
Дівчинка. Активна, говоруха, народилася з вагою 3,2. Ціна до 3х тижнів 15 тисяч грн


Хлопчик. Ціна 15 тис до 3х тижнів. Вага при народженні 3,5. АКТИВІСТ!

Хлопчик. Маленький, ніжний хлопчик, народився з вагою 2,9.
Має трошки темних плям, можливо буде давати плямистих дітей

Жасмін, мама павлінів і маленького хлопчика


23 лайка

Павлины от Жасмин бронь , и мальчик, и девочка.

1 лайк

Чернкнькие сестрички свободны.
И мальчик от Вивии.



12 лайков

Залишився в мене малесенький козлик від Жасмін та Агата. Народився в трійні, слабеньким, з малою вагою. Перший тиждень постійно спав і мало грався. А зараз вже підстрибує, грається, але менший і не такий сильний і прудкий як його брат і сестра. Але вже теж підскакує боком і навіть на лавочку низеньку вистрибує (більші товчуться на ній з тижневого віку) . Йому три тижні сьогодні. Вага його зараз всього 5,5 кг.
Козлик має аппетит, потрібно просто частіше годувати (не вливати зразу багато, а менша порція, бо в нього і шлунок менший, бо він ще і сам менший).
4 рази на добу обов’язково годувати. Всі мої інші перейшли вже на 3 рази, бо можуть зараз випити більше. А цього б бажано попоїти ще частіше окремо. Також і компанії йому зараз не буде, бо сестра вже поїхала, брат теж їде на днях. З старшими його селити звісно що не можу. Самому буде скучно. Клітка в якій він живе мені потрібна під окози які ось вже в кінці місяця.
Ось така передісторія. То ж хочу знайти йому саму дбайливу мамочку, яка може приділяти максимум уваги. Потрібно тепле приміщення (на перший час можливо в хаті), годувати 4 рази на день теплим козиним молоком, гратися, гуляти з ним щоб він бігав та розвивав м’язову систему та обмін речовин був би хороший , та нагулював аппетит. Взамін на таку турботу він виросте і до осіні буде вже плідником для кількох дівчат. Має хорошу молочну маму і батька з хорошою генетикою.
Можливо навіть буде даваті і плямистих козенят, мама батька плямиста, і в малого є трошки темних плямок по молочно - рудому фону. Арка гарна дуже, як і в батька. Маленький, але складений гарно.
То ж любляча мама, де ти?
Дуже бюджетна ціна яку можна дізнатися в особисті повідомлення.
Р. S. Перевізниками передавати не буду це дитя, тільки щоб в "мами " на ручках їхало. Якщо тільки буде наша машина десь їхати, то так теж можливо підвезти, скооперуватися. Територіально Жашків (200 км від Києва по одеській трасі).

8 лайков




Зацікавленим прошу звертатися на вайбер, надішлю відео козлика, та більше інформації
0964031455

16 лайков

Хлопчик від Жасмін заброньованний :heart:

5 лайков

Всі дівчатка поїхали. Два хлопчики заброньовані.
Лишився поки вільний і виглядає господарів ось цей красень хлопчик.
Йому сьогодні місяць.



З сестрою ( сестра не продається)
Він може давати гарних білих дітей, а також чорних і рудих, і павлінів, в родословній багато чого!

16 лайков

Територіально Жашків, 200 км від Києва по одеській трасі.
Можлива доставка на Київ, а також по маршруту Т. Черніковой.
(Житомир, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Івано-Франківьк, Чернівці) :exclamation:20.02.23 :exclamation:
Пізніше є маршрут на Дніпро і Харків.
Також можлива наша доставка в Одессу.
Пишіть на вайбер 0964031455 надішлю більше інформації та відео козлика.

1 лайк