Продаю козлика 81% нубійської крові дуже гарних молочних ліній

Шість тисяч.Пізніше напишу перевізника,дівчата собачниці ним передаютьі цуценят і собак і козенят і козлів дорослих Надійна пара.Знаю що довольні ними.

8 лайков

Зачищаємо сад

20 лайков

Головне, що їм нехолодно.

2 лайка

Козлики продані,поїхали.в Полтаву мої хлопчики.Хай виростуть гарні і виправдають сподівання.

11 лайков

Не закривайте,ще є цікавий козлик,хочу виставити.

1 лайк

Батько Оскар 100% англонубієць,мама Долина 62.5% англонубійської крові.Козлик 81% англонубійської крові.

19 лайков

Какой красавчик! Весь в пятнышках.Хороших ручек ему.

Козлик родився 3 січня 2020

5 лайков

Хлопчина такий пятнистий. Він може дати хороших гарних діток.
Бажаю козликові попасти в хороший гарем до прекрасних козоводів.

6 лайков

Козлик вполне может за зиму в росте подтянутся, я тоже переживала когда наш в первый год взрослую козу не догнал, потом так нормально вырос и массы набрал.
Может кормили его не очень, вот в это мне больше верится, скудненько на привязи или не правильно. Увидели, что не получилось и подкинули вам.

3 лайка

Вєрочко успішної продажі вам,
Козлики дуже добре вирощені, охайні.

1 лайк

Спасибі Катю,козлики попередні вже мають нових мамок.

3 лайка

Козлик непоганий,хороше кріпленя і форма 00,гарна арка.Добрий,ніби з дитинства не виріс,ласкавий,але як заходжу,то він мене пар ує з усіх сторін,бо він вже напробувався бути чоловіком,а в мене нема кого ним парувати.Одні вже попаровані,другим рости ще,та й не пущу я сотку під нього.

3 лайка

Хочу добавить от себя дорогие читатели что козлик не просто - неплохой а очень даже ценный. Его окрас пятнистый обязательно передастся его деткам. А козлята пятнистые нубийские идут недёшево. У него прекрасный экстерьер - только немного некрупный. Но! Нужно учитывать что козлы растут и формируются почти до 3-х лет.

5 лайков

Да це правда .
Козлики в якийсь період ріст зупиняють а потім набирають силу і ідуть у ріст.
Я першого козлика купила 50% з 6 місяців і майже до півтора року в рості майже стояв а набирав вагу міцнів а після півтора року виріс як на дрожжах що і не замітила , при моєму рості 173 він був вище від мене на дві голови коли ставав у свічку і довгий як всі .
Так що він своє покаже .

7 лайков

Виправляю 16 символів

Шістнадцять символів

2 лайка

З Вашого допису я не зрозуміла, козел був залишений як аванс, чи як залог?

Ой Верочка,коли людям робиш добро і ідеш на зустріч часто так виходить.За те що ви так любите тварин,моя вам повага і низький уклін.:purple_heart:

7 лайков

Від нових власників ДОЛИНИ

Двадцять днів після окоу 3.8 на піку,3.6 стабільно. П’ять місяців після окоту—3.6—3.5 л. Одинадцать месяцев лактации, дойка двух разовая, 2,5 литра , у новых владельцев.Перший окот,мама козлика Раусіка,так його гукали з любов’ю (чи він РАУЛЬ,не знаю)

13 лайков