Продам високопроцентних англо-нубійських козенят

Продам високопроцентних англо-нубійських козенят. Батько в усіх генетично рогатий 93 % англонубієць Айран (заводчик сестра Сергія). Вік Айрана 11 місяців. Це його перші козенята. Батько Айрана чистопородний англонубієць Персей, мати 75% нубійка Айва (чп нуб Жан Клод (народжений в Sunny Farm)×75 % Амальгама), Амальгама(чп нуб Ікар×50%Луні), Луні (Дон 100%нубієць×Мілка 100% зааненка).

Мати рогата 50%:50% нубозааненка Квітка (чп нуб Жан Клод×100% зааненка Ділена), Ділена від Алладіна. У Квітки другий окот. Вперше окотилася в рік. За першим на піку було більше 5 л молока. Велика спокійна коза. Дівчинку від попереднього окоту лишили в господарстві. Тут фото сестрички і Квітки ,коли була яркою

Цьогорічні чорні козенята народилися 4.01. Вага при народженні козлика 4,7 кг, кізочки 4,3 кг. Ціна козлика 3 тисячі гривень, кізочка 5 тисяч гривень. До місяця буде скидка і транспортувати легше, бо в місяць у них вага, повинна бути більше 10 кг. Козенята генетично рогаті, але роги приберемо.

Ще є білий козлик від Айрана і зааноламанчедворянки Зефірки. Зефірка - четверта лактація, на піку 4 л молока, стабільно 3 л. Лактації тривалі , 10 міс остання. Дуже легкодойна, зручне кріплення вимені. Вага козлика при народженні була 3,5 кг. Ціна цього козлика - 1,5 тис грн.

Козенят можу привезти в Київ. Господарство - біля Переяслава. Краще забирати з дому: там можна все вживу побачити.

35 симпатий

28 симпатий

Айва это дочка нашей Аммальгамы? Вымя похоже сейчас формируется у нашей Афины дочки Аммальгамы. Получается может и Аммальгама такие вымячко дарит своим дочкам.
Хорошие гены у козликов!

9 симпатий

Так одна з чорних - кізочка. Так, Вашої Амальгами.

4 симпатии

Кізочка дуже орієнтована на людей. Обнімашки наше все. Ручні всі, але ця щось особливе.
Діти набирають вагу, зранку троє дітей наїлися і ще мама надоїла 2 л після них від двох кіз. А при їх вазі вони спокійно випивають по літру на кожного за раз. Дойка- годування чотириразове, поки. Так що, кому потрібна молочна кізка, забирайте, поки в мами є ще сила волі боротися з хом’яком (і плюшевою чорною підлабузою). Роги прибрали всім трьом.

10 симпатий

добрий день.Скажіть чи є у вас можливість відправити у Гайсин Він.обл.я взяв би козлика приіхати не можу заплочу за все.

Ось на форумі є перевізник Доставка животных. Домовляйтеся з ними за доставку на певну дату. Я привезу на потрібний час. З ними вже не один раз працювала. Все було добре. Якого з козликів Ви хочете? Я так розумію, що чорного? Через пару днів буду в господарстві , зроблю нові фото і зважу. Мама каже, що серйозно поважчали. Молоко для малюка в Вас буде ж? Бо хоча він на вигляд і великий, йому ще два тижні тільки.

2 симпатии

дякую звяжусь із перевізником і тоді будемо розмовляти.

1 симпатия

з ким звязувватись з пеиревізником

1 симпатия