EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Продам трьох кізочок 50% нубійської крові біля Білої Церкви

50%
англо-нубийская
белая-церковь
украина

(Людмила) #21

Ахтамар она на глазах вытягивается и становится очень красивой козочкой уже не дите, девушка! Статная, утонченная - красота вообщем! У Эли с Касей ещё не так видно, хоть разница в возрасте не большая… они ещё как подростки )

(Вера) #22

Еля і Кася від невеликих кіз,вони і будуть менші.але дуже сильний клан і продуктивний.

(Людмила) #23

Да я не сомневаюсь, вымячко у обоих уже хорошие :slight_smile: , но я ж говорю это у них переходной период такой, у Ахтамар тоже такой момент был, как бы притормозилась - а сейчас любуюсь! :heart_eyes: и поднять уже невозможно! Никак не взвесим.

(марина) #24

дивні вушка (цікаві) у кізоньки на передньому плані.

(Вера) #25

А її мама біла зааноламанча
ось тут,козликів родить безрогих і з довгими вухами на своїх 50 %,кізочок може рогатих і з такими вушками другий рік.Цей рік родила одну генетично безрогу і з такими вухами.Цієї ночі її сестра та що перед родами в об"яві грязна/це вона при родах так вимащується/ родила одну кізочку довговушку гарну,по моєму рогату.Вони від заанів і зааноламанчів приводять дуже гарних білих,гладкошерстних,зааненського фенотипу або ельфиків великих козенят і продуктивних.Ці дві кози як інопланетянки.Але в мене тільки один козел нубієць.то й такі мікси.

(Вера) #26

2019%20%D0%B4%D0%B2%D0%B0%20%D0%B7%20%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D1%8E Кізочка дуже витончена,тонкошкура,тонкокоста,коротенька шерстка,ніби мінікізочка і мішечок на вим"я.Дуже ручна разом з сестричкою,хоч під мамою.Пізніше виставлю другу.Такий розумний спокійний погляд,я писала,що кізочка з інтелектом.Виставлю дві переярених від тих же батьків і залишу собі цю кралю.Не тому що гірші,а тому що не маю ким покрити.За рік щось і поміняється.Придивіться до неї,не пожалієте.

(марина) #27

красуня, фото вдале

(Инна) #28

Тато-козел добре передає свої крові. Дівчинка виглядить більше чим на 50%.

(Вера) #29

Дві кізочки ще в продажі.Гарні,високоногі,з хорошими арочками.Мама гарноудійна коза.Добре зааноламанчівське молоко.Тільки не можу залишати.Бо вже нема куди.З потенціальним покупцем готова поторгуватись.Дівиці родилися 5.01.2019.Підгулюють повним ходом.