Продам свою ферму ( 7 дійних + козел + 2 ярки + 6 кізочок)

В звязку з “надходженням пропозиції від якої неможливо відмовитись” продаю всіх своїх кіз відразу.

1. дійні кози:
  • дві зааненські купувались минулого року в господарстві “Пані коза”;
  • одна ламанча купувалась там само;
  • одна альпійська там само;
  • дві змішаних порід там само;
  • одна зааненська через форум;
  1. козел купувався минулого року в господарстві в с. Дослідницьке.
  2. дві ярки купувались минулого року в Гнідині, по розміру вже гарні кози, планував в цьому році спарювати.
  3. кізочки народились в квітні цього року, 3 місяці випойувались молоком, зараз отримують свою пайку зерносуміші, вже чималі.

Окремо молоко від кожної кози не міряв. В середньому при дворазовому доїнні і з годуванням зерносумішшю (270 гр/день) давали по 3 літра. зараз при відсутності часу на косіння переведені на сіно та одноразове доїння. За тиждень відправляю на покриття та в запуск бо абсолютно немає часу.

Продаю всіх відразу. Окремо продавати не можу бо не маю часу. Нажаль. Тому й ціна така щоб швидко продати.
Вартість всіх 40 тис. грн., що складає 2500 грн. за козоморду. Більше ніж в два рази дешевше ніж купував (. Можна частинами, в розстрочку і тд. Все оговорюється. Не вийде продати на форумі продам перекупам, але не хочу, жалко своїх тварин.

Знаходжусь в с. Горбовичі під Києвом. Є контакти автобуса з водієм яким перевозив кіз, можна організувати доставку.

Детальніше про моїх тварин на моїй сторінці Villa Gorbovici

Більше фото тут https://photos.app.goo.gl/R7YHgu68fe9b5zaq8
На мою думку фото чи слова не багато значать, треба дивитись власними очима. Так що запрошую всіх бажаючих ).

телефон 067 464 чотири чотири два два

19 симпатий

Жаль, что так…Хорошие вымячки у девочек! Очень хорошие!
Самых замечательных им ручек!

5 симпатий

Михайло, невже незнайшла козосім’я новий дім?

Люди дзвонять, запитують, навіть перегляди заплановані, але поки питання не вирішене

3 симпатии

Так як за два тижні жодна угода на всих відразу не склеїлась буду продавати по одній.

Тобто:

• дійні кози 3 зааненки, одна альпійка і одна ламанча по 4 тис.;
  • дійні але менша непородиста та першокотка по 3 тис;
  • дві ярки (вік 1,5 роки) по 2 тис.;
  • кізочки (вік 7 міс) по 1 тис;
  • козел зааненець (вік 2 роки) за 3 тис.
10 симпатий

Все таки почав покриття робити. Немає вже куди тягти. Ніхто купувати не хоче, а дівчата козла хочуть.:grin:

4 симпатии

Михайло, доброго вечора! я тільки сьогодні зареєструвався і побачив ваше оголошення. Мій знайомий шукав кіз для власної ферми. йому необхідно було до 12 голів. він не вспів придбати, так як вже другий тиждень лікується в ковідлікарні. я з ним завтра буду розмовляти по телефону і якщо він буде згоден придбати, чи можливо буде придбати оптом за 40 тис., чи ціна вже змінилась? Буду вдячний за відповідь. З повагою Василь

7 симпатий

Доброго дня.
Звісно можна всіх відразу.
Тоді ще й віддам все зерно що на зиму закупав (більше тони там різного).
Зв’яжіться зі мною по телефону 06сім464 44 22, бо люди питають по одній, фото просять ітд. А мені краще всіх відразу

1 симпатия