EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Продам козлика-ламанчика

(Володимир) #1

Козлик родився в ніч з 9 на 10 березня, білий, рогатий, вагою 3300 в парі з чорною козочкою, вушка суслік. Віддам за 500 грн в Києві рано на метро “Лісова” тел.(066) 3690473 DSC05694 DSC05687

(Володимир) #2

Батько козлика, 4 роки. DSC05571

(Володимир) #3

Його мама у 3 міс. DSC04716

(Лилия) #4

супер детки, мама красивая очень:kissing_heart:

(Володимир) #5

У мами другий окот, удой за першим - 2,5л, молоко у серпні: жир 5,47, білок 3,54.DSC05665

(Володимир) #6

Мама мами козлика. Ельфик. Удой після другого окоту - від 3л, Закручений рожок - результат мого невмілого використання пасти для обезрожування.

DSC04164

(Марина) #7

Оденьте сейчас резинку , рог потеряет быстро , безболезненно и без крови.

(Володимир) #8

Я їй підпилював кінчик просто ножовкою по металу, а після другого окоту продав на молоко. Це вже кілька років тому. З того часу не обезрожую, хоча інші получалися успішно.

(Маргарита) #9

родители у козлёнка классные - просто суппер!

(Володимир) #10

Я так рано його пропоную, щоб успіли його вчасно обезрожити.

(Володимир) #11

Виникла потреба в новому козлику. Пропоную помінятися. Можу дати два :slight_smile:

(марина) #12

кізоньку залишаєте( маленьку) собі чи також у продажу?

(Володимир) #13

Поки що залишаю собі.

(Яна ЖЕЧЕВА ) #15

Якщо цікавить обмін - можемо зв’язатися у Вайбері, але мені потрібен генетично безрогий ламанчик, а з моїх виберете, якого схочете, фото батьків предоставлю

(Володимир) #16

Зараз у мене лишився тільки цей козлик, але на днях буде окот у безрогої сестри його мами.

(Володимир) #17

Фото козлика в тиждень. Апетит хороший, настрій бадьорий. DSC05736