Продам дійних кіз Одеська обл

Продам дорого дві нубійки Аммальгаму і її доньку Афіну. Аммальгама після 4 окоту, донька первістка. У дівчат смачне молоко. Підходит і для варіння твердого сира і для сепаратора.
Хотілось би щоб господарі були із форуму і люди які розуміються в нубійських козах. Вони всі мої любимки і хочеться хоч трішечки слідкувати за їх життям.
Важко продавати, але таке наше життя.
Фото будуть пізніше.

15 лайков

Еще забыла написать у нас в основном выпас. Девочки к привязи не приучены.

2 лайка

Пропоную на вибір. Як тільки хтось прийде в охоту залишається дома.





Ще є дві годовалі кізки

12 лайков

Прочитала історію за ноутбук і до мене прийшла ідея.
Нам потрібні велосипеди.
Якщо хтось має нормальні велики не дитячі, можливий обмін, тільки в хороші умови.

Кого дійсно цікавлять кізки, готова до діалогу. Тільки в надійні ручки. Декілька сьогоднішніх фото.





11 лайков

Інна, які ж вони у вас красуні, кОхані, доглянуті, скільки труда в них вкладено, нехай їм знайдуться достойні руки, які будуть їх цінувати.

2 лайка

Дякую!
Надіюсь на хороших нових господарів.

1 лайк

Нажаль на сьогодні дійних непродаю. Помоніторила ринок, просто розумію що через рік сама буду шукати і хороших кіз не знайду. Кіз буде багато але смесь бульдога з носорогом. Я своїх знаю і знаю як зними добитись хороших результатів.
На сьогодні поки що. Можу поділитись дівчатами до яких я менше звикла.
Злата 1.2роки


Мірабелла 1.4рок


Продаю не срочно. Ціна 7000тис за одну. Покриті будуть +500грн. Кози спокійні. Привчені що діти їм лізуть в душу. Обезрожені, і зараз з початком гону, дівчатка не бьються так жостко як рогаті кози.

9 лайков

Ось і настала осінь.
У нас майже всі кізки огуляні. Феромони Річарда зробили свою справу.
Люди, кому справді потрібні добрі кізки, пишіть чи дзвоніть 096 519 57 28.
Розгляну різні варіанти. Можливо передача в люблячі руки, головне людям, що дійсно розуміють у козах, а не в череду де “много да дурного”.
Також шукаю сім’ю чи гарем для Річарда. Шикарний козел робить класних діток. Якби не війна, я б позбулася Боніка, а не Річчі. Але мої кози якщо залишаться на сусідку чи моїх родичів, з Річчі їм буде важко. Його треба просто розуміти – це не всім дано. Наголошую мені гроші за нього не потрібні, але потрібні нормальні умови для нього.

Наголошую кози не пристосовані до привязі або до самотньості.

8 лайков

Сегодня говорили с новым будущим хозяином Риччи. Надеюсь все будет хорошо, и он через дней 20 уедит в новую семью.

13 лайков

Эта тема была автоматически закрыта через 60 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.