Продається козел коротковушка, Хмельницька область

Настав час виставити на продаж нашого козла ламанча чи коротковушку Федю.
Його вік 4 роки, генетично комолий.
Перевірений на потомстві, у нашому господарсті є його дочки , внучка і маленька правнучка. Дочки по першому окоту видали 3-3.5л. по другому 4-4.5
Федя козел великий, ріст у холці 105см.
Козел дуже спокійний та слухняний. Продаж тому. що в нашому господарстві для нього роботи, нажаль, немає.
Віддати на мясо не можу
Телефонуйте про ціну будем домовлятись
Самовивіз
т.о675898906 Зоя
Фото добавлю як тільки зможу зменшити

7 лайков

Получилось

12 лайков

9 лайков

Федя в порівнянні з дворічним нубом

!
Друзяки

16 лайков

Федя красавчик хоть на международную выставку!

2 лайка

Дякую, Маргарито! Я дуже надіюсь, що знайдуться йому нові господарі і він зможе ще когось потішити гарними козодітками.
Віддати його на мясо рука не підніметься

28 лайков

Зоя,ну й морда у вашого Фєді!
Обняти так і хочеться!:grinning:
Видно душевний козел!
Хай йому знайдуться душевні і достойні хазяйни,бо віддавати такого мабуть не легко!

6 лайков

Ірино, дякую за побажання. Ваша правда, наш Федько справді душечка.:heart_eyes: Він душе спокійний, беру його за ланцюг і веду на пасовище і він чалапає ззаду покірно як велике теля.Єлісей біжить на пасовище слідом, коли десь зупиниться і відстане, Федя оглянеться, зупиниться і чекає напарника. Ми до нього дуже звикли і тому продаж тільки гарним людям, які дійсно люблять тварин.

В житті козел краший ніж на фото… фотограф із мене нікудишній :wink: Повірте на слово

7 лайков

Але ж в цих фото ви так передали суть -
він наче от-от заговорить і очі в нього якісь занадто розумні, іноді і в людей таких не побачиш.
Точно як ви кажете - як великий собака…

4 лайка

Кілька днів був випадок. Козли пасуться на привязі окремо від кіз. Єлісей порвав свій ланцюг, розстебнув ошейник на Феді і разом пішли гуляти в поле з посівом кукурудзи.Як знайти двох козлів на полі в кількасотень гектарів. Я була у відчаї… Почала ходити і кликати Федю по імені і, уявляєте, десь через хвилин двадцять почула його мекетання, від відгукнувся на мій голос… так їх і знайшла.

13 лайков

Дуже красивий!!! У мене також є з таким характером! )
А от коротковушки немає.

2 лайка

Ваш якої породи?
Мені здається, що коротковухі кози дуже особливі створіння :heart_eyes:

4 лайка

Розповім одну історію в якій Федя являється головною діючою особою…

Як я уже казала він козел спокійний, врівноважений… а ле в період гону він дуже активно приплямкує,похрокує,трясе язиком і всіх обнюхує і при цьому щей ногою притопує . Всі хто живе поряд нають цю його звичку і якщо часом і зустрічаються із козлом то сприймають це спокійно- прийшов обнюхав і відступився.

Восени, коли всі кози вже огуляні, часом беру на пасовище і козлів. Федя перши ділом обходить всіх кіз обнюхує, перевіряє чи гуляти часом кому не хочеться, далі мене обнюхає і тоді вже спокійно пасеться.

Того дня у нас на пасовищі проходив чужий чоловік віком за 60. Федько вирішив що новий об’єкт ще не обнюханий і рванув до нього. Чоловік як побачив що на нього мчить здоровений козел, який хрюкає і трясе язиком , кинувся на втьоки.
Біжить і кричить “Забери козла”,
прошу “Зупиніться, він вас не зачепить”
Чоловік оглядається на здоровеннього ,заслиняного Федю і перелянано трясе головою “Нєєєє”

Біжить Чоловік його доганяє козел, за козлом навздогін я, а за мню все моє козине стадо, якому страшно пастись без мене…
В цей час чоловік за щось зачіплюєтьия і падає, накрив голову руками і лежить… Федько підійшов обнюхав, поплямкав і розчаровано відійшов. Всім своїм виглядом ніби хотів сказати " І чого було бігати."

Чоловік полежав , очікуючи ковханів від козла, тоді піднімає голову і питає здивовано “Чого це він біг, як не б’ється?” Коли я відповіла за звичкою, що хотів перевірити чи ви не в охоті, дивився на мене такими квадратними очима…:astonished:

20 лайков

ой, насмішила :joy::joy::joy: як уявила картіну… ні, я своїх не беру на випас

3 лайка

Мої також не часто вільно гуляють. Зараз на прив’язі далеко від козодівчат, з початком сепня уже будуть жити в загоні постійно. Почнеться сезон гульок…

2 лайка

Мужчині повезло, що він був не в охоті

11 лайков

Осінь наближається, осінь наближається…

Наближається пора козинніх весіль…
Поспішіть придбати перевіреного жениха для ваших красунь…

Хлопець він порядний, здоровий, на сторону не ходив, обслуговував тільки дівчат у нашому господарстві

8 лайков

Одна із Федіних дочок.
До окоту залишається 1 міс. і 6 днів, іде одинадцятий місяць лактації надій на даний час - 2,5л. В запуск іти не хоче :smirk:

5 лайков

Козел в продажі, все чекає свій новий гарем, активно почав марафетитись, пахнути і виглядати дівчат

2 лайка

На Федька бронь :slightly_smiling_face:

9 лайков