EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Поросята-кармали від 14.02.19, продаємо, Київщина

(Олена ) #1

Ферма-майстерня #NaDesni приймає замовлення на продаж чорних поросят-кармалів від чистокровного королівського Кармала.

За одного - 1 тис грн;
За двох - по 900 грн;
За трьох - по 800 грн.

Льошки опоросилися у День Св. Валентина - 14 лютого. Тож, до переїзду будуть готові не раніше 20 березня.

У “валентинчиків” видалені ікла. Зроблені ін’єкції заліза. Кастрацію самців проводимо за замовленням.

Тато - королівський Кармал.
Мами - звичайні Кармалки. Вага близько 100 кг. Другий опорос. Обидва рази приводили по 9 поросят. Поросилися самостійно, без допомоги людей.

Враховуючи генетику кнура і не перший опорос льошок, поросята є ідеальними для тих, хто планує лишити їх на плем’я.

М’ясо Кармалів відрізняється за смаковими якостями від свинини сальних порід і вважається дієтичним, якщо годувати свиней відповідно до їхніх природніх потреб (тобто не вологими мішанками, а зерновими сумішами, сіном/травою та сирими овочами). Воно не жирне, має невеличку прослойку сала.

Для нашої родини ми обрали саме цю породу свиней, виходячи зі смакових уподобань та потреб. Ми не хочемо мати багато сала, тому ріжемо поросят після досягнення ними статевого віку на 6 місяць. Тоді поросята мають вагу близько 60 кг, а сальна прослойка виходить товщиною у 2 см. Якщо ви більше цінуєте у свинній тушці саме м’ясо, то ця порода для вас.

в

Якщо ви бажаєте мати зі свини сало, то Кармалів треба тримати до 7-8 місяців і годувати додатково вареною картоплею, або запареною дертю кукурудзи.

Кармал - гібрид азійської вислобрюхої свинні та мангала, що увібрав найкращі їх якості. За рік досягають ваги понад 100 кг.

Знаходимся неподалік від Троєщини (Київ). Можлива доставка. Умови обговорюються окремо.

‼️Ферма-майстерня #NaDesni: нубійці, кармали, кохінхіни, орпінгтони та інші радощі
(Марина) #2

Да, самое время покупать поросят… если уговорю своих сделать для них халабудку — буду в клиентах

(Олена ) #3

Зараз трохи рано. А от десь з другої половини березня - саме час. Навіть в будках малявкам буде не холодно. А до 20 березня я і не продам, бо мають відпити молока. Та і льошки такі молочні, що відбирати малюків рано проблемно.

(Марина) #4

так и я про конец марта - сейчас какая стройка,мне главное мужиков уговорить… там же бетонировать не надо?

(Олена ) #5

Поки ні. Як не встигнете, у мене ще дві льошки на підході. Чекаю опоросі…

(Марина) #6

я планую потримати до пізньої осені - поки є сироватка та й городини- бурьянів вістачає. Досвіду зовсім немає, тому на племя не буду. Того я й питаю - просто огорожа й халабудка витримають?

(Олена ) #7

Абсолютно… Може бути просто навіс, а не будка… Загорожа у мене зі звичайної сітки. Але у мене немає сусідів з городами, тому інколи їх випускаю гуляти буль-де навколо

(Марина) #8

у мене теж немає сусідів, але свій город не закритій, так що випускать навряд чи буду… Можна, я ще пізнійше поразпитую про тонкощі?

(Олена ) #9

Звичайно! Радо всевідповім. Але не забувайте, що вони травоядні, тому треба враховувати, що трави чи сіна їм трохи треба. Бур’ян - саме те. А від сироводки більше сала. Жити на вулиці можуть усю зиму - тільки пвдшерсток з’являється, тож до Різдва можуть рости.
До речі, свинні-мамочки з задоволення п’ють сироводку. Аж вижчать, присмакуючи

(Светик) #10

Оленко про мене не забудь, мені на плем’я, ти знаєш мої забаганки, буду любити, мої доречі в’єтнамці малі з козлом чудово живуть, навіть сплять біля нього, він їсть сіно вони знизу під’їдають, а от доречі про зуби, я раніше теж обкусювала, але мене одна жінка свиновод, яка доречі мангалів багато років тримає, а там клики дайбоже, вчила, що від такої процедури травмується щелепа, тому на 10 день після народження дає їм їсти обжареного ячменю, я теж так завжди роблю, вони його хрумають і зубки сточуються

(Олена ) #11

Не забуду! Але ікла вже видалила і завжди так роблю. Скоро моя Корова (не корова, а льошка) пороситься. Спробую з її свиннятами такий фінт. Хоча для тих, що на м’ясо, це взагалі не має значення.
… Щойно від поросят. Позаривалися в сіно і сплять недалеко ввд мамок… Ідилія)

(Светик) #12

Я дуже люблю маленьких поросят, це моя слабкість, вони такі милі, особливо коли мамку підіймають щоб поїсти, а потім як присмокчуться, я дивилася б на це вічно, а як відлучиш від льошки, як вони люблять молоко, як діти малі

(Олена ) #13

Прикольно, коли вона розганяє їх, щоб лягти… А потім рилом перериває сіно, чи нема часом там малюка. А лише потім лягає…

(Светик) #14

Ну це хороша мама, а моя усіх перегризла, за це ми її і з’їли

(Олена ) #16

Ви будете сміятись, але усі хлопчики вже зарезервовані до 16.03.19. Залишилось кілька дівчаток.
Але тепер є на продаж на плем’я два юних (2 тижні) кабачники-кармали дикого окрасу по 1200 грн. Виростають в рудих з чорними плямами хряків. Ось зразок окрасу:

(Таня) #17

Лена, ещё будут поросята? Хотим двух хлопчиков на мясо забронировать

(Олена ) #18

Тань, дві ходять такі, що вде пузо в ‘родилку’ не вміщається.
Найближчі дні чекаю. Одна кармалка Корова, інша в’єтнамко-кармалка Піпетка. У обох хряк - королівський кармал

(Таня) #19

Хай ходють :hugs: ттт
Мы подождем))

(Олена ) #20

Двох поросят ‘розбронювали’ - не можуть вирішити питання з транспортуванням…
А тим часом малявки ростуть і чекають нових власників;