Понеслось


Как же здорово ! Как назвали ? Здоровья мамочке и малышке ! Пусть побыстрее едут домой !

4 лайка

Вітаю, це велике щастя. Я вже дважди бабуся і дуже мене це тішить.

2 лайка

Всим дякую дякую!!! Бажаю всим такого щастя! Соьгодні синові день народження і доця невісточка подарувала нам( мені теж завтра день народження до мене на ти мені лише 46 я зовсім ще молода бабуся) БОГАТИРШУ 4 500 Красуню доцю!

21 лайк

Дякую Наталочко я бачила що ти в мене гостювала по сердечкам!

2 лайка

Вітаю з онучечкою! 4500 справді богатирша. Здоров’я всій вашій родині. Маленьку людину цілуйте в носик. Вони такі курносикі малі :smiling_face_with_three_hearts:

2 лайка

Счастье в доме поселилось,
У вас внученька родилась!
Пусть растет быстрей малышка,
Как красавица из книжки,
Тянет ручки, обнимает,
Мир ваш светом наполняет! :baby::balloon::balloon::balloon::hibiscus::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::rose::rose::rose::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon:

10 лайков

Лена, і я приєднуюсь до привітань. Внуки- це щастя і радість для бабусі. Хай росте маленьке сонечко на радість всім.:hugs:

3 лайка

Всим ще раз дякую за привітання! Переключусь трохи на кіз. Чи не щомісяца якась жінка з іншого села звоне чи нема у нас кізок на продаж я ій пояснюю що ми ще собі нарощуємо поголівя короч нема. А це вчора знову за своє каже хочу одну та гарну а своі продать я ій то чого не привезети свою я вже покрию хорошим цапом та й буде вам тоді гарна кізка. Каж нема з ким вести то ще щось а тоді пита а козликів ви продаєте щоб на осінь покрить ним я ій на даний момент є % два ламанчулі биріть за 500 якогось а вона а дешевше… Я й кажу Тьотю а за стильки ж ви хочете в мене купить тоді кізку …

6 лайков

За три копійки хоче купить. А може і це для неї дорого.

4 лайка

У меня тоже как-то спрашивали. Я отвечаю, что у меня козы дорогие. Ответ такой:“Шо, невже вже дорожче, чим гривень триста?”

5 лайков

Чому люди такі цікаві, коли самі продають, то хочуть подороще і всі труди враховують, а коли хочуть купити, то давай задаром.

5 лайков

Не могу даже представить их состояние, если сказать, сколько стоят англо-нубийские привозные с документами)

3 лайка

Они єтого даже не поймут, как можно столько денег отдать за козу.
Когда ми привезли Ромашку и свекровь рассказала сколько за нее отдали денег, все шушукались как можно столько денег отдать за козу, а некоторие проезжали мимо нашего дома и приостанавливались чтоби посмотреть что там за коза за такие деньги.

3 лайка

Не ну саме головне то продаються ж кози по селах чого ти вчипилась. Хочиться гарноі то поцікався стільки коштують такі я як хочу гарного цапа то я знаю примерно яка ціна мене жде. Просто не люблю коли видирають очі а коли придложила цапика % ного за 500грн плює ж у ті очі.

3 лайка

А по факту те 500 гривен сейчас и на 3 кило мяса не хватит

3 лайка

Ми в цьому році купляли дві кізоньки за якими їздили самі найнявши машину, так водій який нас возив розповів своїй бабусі,що возив нас. А вона теж тримає кіз і каже, що вони в неї найкращі на все село. Зустріла вона мене в магазині й питає скільки я віддала , кажу п’ятсот гривень. Очі по п’ять копійок: " за двох козенят п’ятсот", та ні кажу за одну. “:scream: Ого, вони що по відру молока будуть давати :joy:”. Більше я ціни не розказую.

3 лайка

Так селяне никто не верит, что козы могут по 3 литра молока давать. Я молчу уже про дальше. Ну при мусорной кормежке и не удивительно.

1 лайк

Так вона розповідає, що кози в неї п’ятилітровки. Колись років 15 вона десь в Полтаві брала собі козу, але ж року в рік залишає своїх цапів, і кози вже переведені. І доказує мені, що цап то таке не важливо хто там покриє, аби були козенята, хоча з цих козенят залишає собі козочок, ще й продає їх як високоудійних правда по сто гривень.

Назовите Голда. Золотце.:slightly_smiling_face:

1 лайк

Записала в записник бо вже назвали Мішель довго без імен не ходять.

2 лайка