Понеслось

Завтра знову я попрощаюсь з вами на деякий час . Нехай за цей час наплодиться у всих багато козочок та принесуть багато щастячка. Цю картину мені намалювала та подарила наша доця-невісточка!

20 лайков

Лена, Це ж якою треба бути свекрухою, щоб такі гарні картини невісточка-донечка дарувала.:heart_eyes:
На цьому сайті, що написали дівчата “Та-да” З"являються часто різні форми. Бери те, що тобі треба зараз, і напиши мені, що ти ще хотіла б узять. Прослідкую, якщо будуть, подзвоню, замовимо. Я недавно брала там форми для камамберу, були для рікотти по 17 грн. і по 4 кг. Давно брала по 0,6 кг. Мені підходять для розсольних сирів для замовників. В них робила з травами під замовлення наборами. У 2-х кілограмових “варила”) качотту, багато раз. Якістю форм задоволена. Там ще можна зробить замовлення, що хочеш купити, а його на цей момент немає. Я весною в минулому році замовляла шланг, а його не було. То тільки на цьому тижні прийшло повідомлення) що шланги вже є в продажу. Хочу замовить багато відер на весну. Будь-яке з відер у нас в магазинах дорожче вдвічі. В минулому році замовляла, то дуже якісні. Взагалі, мені вигідно взять те, що треба в цьому магазині на суму безплатної доставки. Купив чоловік вила у нас на базарі, то 90 грн.( а в ТА-ДА, такі ж самі 43 грн. Пошукай по магазину, там багато корисного є. Ще тапки купляла на літо, шльопанці. Можна сказать -незносиміі ціна красівенна. Вони таке беруть на виробництві а не в підвалі в"єтнамцями пресоване.
Леночко, не захожу на козовод, бо з його “по-харошому”) вийти з вечора до ранку неможливо) а спішу до козявчиків зробить одну роботу, дочці пообіцяла.
Ой, 13-го плануємо перший окот. Трусимосяяя.

11 лайков

Оце дивлюся в та-да у відрах, квадратне) відро з кришкою . Глянь у розділ :відра в асортименті, пліз. по 56грн 60 коп. Для випойки козенят підійшли б?

Галя добре що заскочили. Я за цей тиждень багато чого користного з форума взяла за що дуже всим вдячна. як відкривала до когось сторінку то відкривала зошит і брала ручку. Шукала маленькі форм.сердечка дівчата підсказали Вино і я. Там по 10 грн то вже заказала 15 шт. Заглядала на Та-да шукаю ще велику форму на твердий сир як що то маякніть. Як доця?

1 лайк

Галочко, вибачаюсь, що вмішуюсь в розмову. А що саме цікавить Вас в ціх відрах? Я саме два тижні тому отримала таке.

1 лайк

Глянь там у розділі -друшляки і сита Є форма на 2.3 кг міцна, гарна. Я собі 2 таких взяла.

1 лайк

Да форма то что надо, я себе тоже купила таких

1 лайк

А чого вибачатись)? сторінка для всіх відкрита, може комусь в пригоді стане, я теж для себе цей магаз. тут відкрила :wink: У цьому відрі хочемо набить дірок, вставить штуцери , на них накручувать соски та годувать козенят. Чи вони неміцні ті відра? Я думаю, їх можна було б повісить на стіну якусь і не тримать в руках, поки насмокчуться і головне, що відро не буде хитаться.

1 лайк

Вставить соски і буде таке як я в тому році купила за 450 та ще пересилка. А про форми в мене таких 2 я брала ще хоз пром також ціни хороші але вони дуже релєфні а хочиться більш гладеньку та ще більшу

2 лайка

Відро міцне, пластик схожий на совдепівський. Я брала на смітєве відро. А тепер думаю — Ви ідею хорошу подали! Може нехай сміття ще в старому відрі поживе? :smile:

4 лайка

Лєночко, тут гладесенькі як дитяча попка) по 120 грн двхкілограмові. Були і по 4 кг рельєфні, то я клала в них медичну шапочку.

1 лайк

А де воно з того відра дінеться? Хіба що викинеться? :grinning:
Добре, що міцне, нароблю і собі. Сходжу гляну ще раз на кози і десь у мене була замітка на штуцери і соски, знайду, то писнУ сюди.

1 лайк

Галю, пиши, будь ласка, про штуцери і соски, бо це таки полегшення для нас. Буду і я купувати.

2 лайка

Ще б підказав хто де ті соски купувати. Хотіла я купити такі як при «совєтах» були. В райцентрі кажуть, що в продажі вже давно нема. Та я бачу, що багато хто ними все ще користується.

2 лайка

Я в тому році купувала і советські і ті що з відром були то другі кращі

2 лайка

Осьо тут є великий вибір штуцерів і два види сосок http://ukrferma.com.ua/products/search?text=штуцеры&sort Сосками такими торік користувалася, дуже зручні. З червоненьких треба зривати пиптичок зверху і хороша дірочка для смоктання є. Там тільки у пробці є малееесенький металевий шарик, то не треба його губить, буде молоко вибігать. Великі теж брала, але не користувалася ними. До п"яти місяців ссали ми з червоненьких сосок. Мордельки вже були великі, але ссали нормально. Чоловік з-під телевізора керує, що завтра прикине до якогось старого відра, то може штуцерів і не треба буде, спробує якусь приклеїть, що вийде. Ну, хай. ) Побачимо, поекспериментуємо. Штуцери замовлю з понеділка.

5 лайков

Дякую , Галя, от щоб ми робили без наших рідних чоловіків! Я своєму часто говорю, ти ж у мене"придумкуватий", подумай, як його зробить.

3 лайка

А що ти в сердечках робить будеш? Я і собі хочу взять. Я в тому “Вино і я” брала дріжджі для медовухи. Добра така була.
Лєна, тобі привіт од діда Василя і цапика Рахманчика. Рахманчик такий розумний чемний хлопчик. Слухняний дуже, а підлиза страшний. Любить засунуть мордельку мені в руку і облизать. і балдіє. як гладжу по спинці і роблю масаж там, де починається хвостик. Як він тим хвостом крутить смішно по-собачому. На днях буде татом, маньяк сексуальний).
Дочка вже на роботі. Буде на групі. Головне, щоб не було повернення, то буде все гуд.

5 лайков

Галочка від ромашки і в цьому році козлик та ще більший такий класнючий йому місяць а ість усе хоч і молока даем в досталь а головне кріплення таке що треба ( тут вивчала) я вже писала про нього держу на обмін бо треба молодим іншу кров. Сердечки хочу на кротени ну іще пробуватиму щось

1 лайк

То, тим більше) зробить. Спробуй з нами непосидами непридумкуватим бути. Мій буває,стогне що важко. Кажу, а куди ж ти дивився, як женився? Терпи, терпило, то й буде діло. Але за сир-родіну продасть) А кози любить більше як мене :disappointed_relieved:

2 лайка