EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Понеслось

личная-страничка-козовода

(Екатерина) #776

А я одну козочку чого так назвала? Да я її так довго ждала майже вистрадала от і назвала її Богдана - Дана Даночка.
І так прилипло і козочка получилась відмінна , тільки молозива дала 4 літра і вимя в неї видоюється до шкурки нема у неї як такого вимені тіпа мясного. От і оправдала що наз вала я її так.

(Елена ) #777

молодухи через місяць будуть мамами

(Елена ) #778

(Зоя) #779

Рижуха на третьому фото на мою Сюжанку схожа, тільки рогата :hugs:

(Елена ) #780

в нас таких дві нач сестри хоч від різних кізок Бізе і Руна.

(Людмила) #781

Если у меня опять родятся пацаны, как в этом году приеду опять за девицей-красавицей! Козуленьки с любовью!!! ростут!!!

(Елена ) #782

А як що мало в нас буде то на форумі ще огого стільки красунь!!!

(Людмила) #783

Мне золотушки и Альпийки по душе, так что не отказывайтесь!!!А нам больше девочек!!!

(Елена ) #784

Ой що якупила щастя не має меж!

Є і за 800 і за 400 ну ці за 50 казка. як ними удобно і легко були трохи більші але я думаю що ці менші удобніші.Ті що за 800 взагалі не могла зрізати ті що за 400 пустила на клубніку так що не все що дорого хорошо.

(Ирина) #785

Это для педикюра?

(Елена ) #786

Да Іра ох які удобні метал теж хороший.

(Ирина) #787

Лена, поделитесь где покупали. А то я все эпицентр облазил, что то не найду, что мне нужно. А сектором так не удобно

(Елена ) #788

Я сама іх в перше побачила на базарі на розкладці де все що купую по хозяйству. Я також перепробувала а в остальне різала ножицями що крою то теж мозоля на муляла а це чик чик і де твердіше ріже мяко удобно довольна наче собі щось найкраще купила

(Елена ) #789

Я СТАЛА БАБУСЕЮ У нас внучечка!!!

(Марина) #790

ООООО!!! Вітаю!!! Дівчатка - че дуже добре! Це перший раз бабуся? :bouquet::bouquet::bouquet:

(Ольга) #791

Вітаю бабусю Лєну і дідуся з внучечкою, а маму і тата з донечкою! Ростіть на радість здорові, розумні, красиві! Достатку в дім і щастя!

(Инна) #792

О, как здорово) Подравляю! Здоровья девочке и маме и бабушке!

(Наташа) #793

Леночка вітаю вас з онучкою. Хай росте здорова, щаслива, на радість батькам і бабусі з дідусем.
Як я вчасно дочитала Вашу сторіночку, у Вас так гарно, тепло і затишно.

(Ирина) #794

Поздравляем БАБУШКУ Лену! Пусть принцесса растёт здоровой, счастливой, умной, красивой! На радость маме и папе, бабушке и дедушке! :bouquet::bouquet::bouquet:

(Инна) #795