Подаруй щастя

Надіє Олександрівно, якщо буде час, опублікуйте у цьому віртуальному будиночку свої вірші. Впевнена, серед форумчан є поціновувачі поезії, яким буде теж цікаво, не тільки мені.

11 лайков

Якщо вийде завантажити фото, хочу показати своє містечко Скадовськ, воно чарівне)

6 лайков

Море)) і мій тато з Малкою на прогулянці).

6 лайков

Знайомі місця, колись гуляли там))

4 лайка

Продовжу розповідь про своє містечко Скадовськ

3 лайка

16 лайков

У нас не палять опале листя, якщо воно не потрібне для удобрення, збирають в отакі ось мішки та вивозять

9 лайков

13 лайков

Де є трава, пасуться коні, вони добре доглянуті

3 лайка

Навіть поні у нас є (це мій сусід на прогулянці)

4 лайка

Стосовно моєї собачки Малки. За певних обставин, мені підходить не будь-яка собака. І знайомі підшукали для мене саме цю дівчинку. Коли я вперше побачила її на фото у притулку, вже не могла пройти повз, в очах було стільки смутку.

3 лайка

Малка в притулку

3 лайка

Працівники притулку у Рівному відправили Малку автобусом до Києва, де її зустріли мої друзі. У Києві вона провела добу, гуляла столицею)), а потім уже відправилася до мене)

4 лайка

11 лайков

Малка у Києві. Я хвилювалася, як вона там буде, але все обійшлося, поводилася дуже чемно)

3 лайка

11 лайков

І ось вона перший день вдома. Хочу сказати усім, не бійтеся брати дорослих тварин з притулку. Вони будуть дарувати вам тільки радість, любов і ласку. Звісно з деякими труднощами доведеться зіткнутись, адже це жива істота, яка потребує догляду, уваги. Ми з Малкою працюємо над тим, що боремося з так званим “синдромом притулку”, коли тварина боїться, що всі у неї хочуть забрати їжу, що вона залишиться голодною. З часом Малка зрозуміла, що все страшне позаду і заспокоїлась.

8 лайков

Малці дуже пощастило!

3 лайка

Надіє Олександрівно, пам’ятаєте, коли ми з вами їздили у Мукачів, там гуляли у парках. Тоді я була вражена, що у нас в Україні є такі парки, таке ставлення до тварин. І в Україні є з кого брати приклад😊

3 лайка

О, так это же сокровища - бесплатный корм для козочек и уже в мешках! Поездил, собрал готовенькое - красота!

5 лайков