Почему козы не пьют воду; роль воды; беседуем о пойле

Я зимой иногда добавляю в воду козам рассол от огурцов или помидоров (не выливать же!), так козы просто набрасываются на такую воду. И ещё заметила: когда в рацион не добавляю трикальцийфосфат с мелом, то пьют меньше. А пойло никогда не даю, молоко действительно становится жидким. Наверное, пойло подходит тем людям, которые торгуют молоком, а не сырами.

2 лайка

У мене кози в основному ламанча чистокровні, жирність молока дуже висока. У холодний період молоко стає настільки густим, що доїти стає тяжко, тому чай приходить на допомогу. А молоком наша ферма не торгує взагалі, усе іде на виробництво сиру. А на пастеризованому молоці, яке постоїть 8 год, такий шар вершків, що чай молоку ніяк не шкодить,ще й молоко ароматне

2 лайка

В каком смысле тяжело доить? Имеете ввиду, тяжело от густоты? Это как-то странно и ненормально. Может быть просто тугие козы, или зажимают молоко?

2 лайка

Кози дуже м’які, але коли менше п’ють молоко набагато густіше, а це замітно при контрольній дойці вручну. Два рази в тиждень усе стадо дою вручну особисто, шоб не поопустити якусь проблему. Особистий контроль найкращий!!! Тому й можу порівняти густоту молока влітку та пізньою осінню. Влітку багато зеленої маси + конц корми=могоко жирне та густе. Взимку сіно+конц корми +зелена маса (зараз випас 3 год/добу), відповідно молоко густіше ,рідини взагальному менше ніж влітку, це компенсовуємо чаєм

Я выпасала коз в конце лета и осенью в местах, где много мяты - молодой, зелёной, пахучей - очень редко кто-то из козлят брал листик мяты. А взрослые её вообще обходили. Была удивлена.

1 лайк

Можливо це була дика перцева м’ята

ну раз кажете що не варто, то не варто …

це яка?

а молозиво в ваших коз не густе? його легко доїти?

А до чого тут молозиво? А ви незнаєте яка жирність молока у кіз породи ламанча?, і це у літній період! Хоча ви напевно тут фітоспец? А інші, напевно, не сіло, не впало козам чаї випоюютью а, це практика і європейських господарств, але ж де їм до вашої практики. Козам воду та траву- ідеально, а як зерно перепаде, то це вже супер меню. До чого порівнювати молоко й молозиво, чи у вас однакова густина молока літнього, зимового та молозива?

я знаю какая жирность молока заявлена в стандарте породы Американский ламанча, а какая жирность молока у ваших коз мне не ведомо

а каких именно?

молоко разное, а доятся козы одинаково легко

1 лайк

У мене племінне стадо, показники жирності відповідають стандарту породи. На рахунок європейської практики, так навіть на цьому форумі виставляють фото нубійців, яких випоюють чаями, фото з відповідними коментарями. А на рахунок зимового доїння, то літне подобається краще

1 лайк

Олеся, а какие у вас животные? Создавайте страничку, рассказывайте и показывайте. Какие породы держите, какое количество? Делитесь опытом.
И где находится хозяйство? Раз племенное стадо, возможно, вы продаете дойных коз, или молодняк?

3 лайка

Ферма знаходиться у Львові. Тримаємо у чистоті породи ламанча та зааненці. Кози Чеської та Словацької лінії, частина кіз від Валентина Євсєєвіча. Козички не поодаєм, ідемо на розширення у плані кількості та збільшення надоїв з кози/день, окремо працюємо з кожною козою, її раціоном та під якого козла пускати (козлом коригуємо вигляд вимені та надій молока), минулорічні козлики усі забрали на Харків. Сторінку раніше весни відкривати не буду, нема часу.

2 лайка

Олеся, буду чекати вашої сторінки, цікаво подивитися на ваших ламанчів. Шкода, шо так далеко від нас…

1 лайк

Я теж думала, що Східна Україна це далеко… Як виявилось, усе реально. Коли наших козликів посадили в салон на сідушку дорогущого джипа (без коропки, як цуцика) і повезли в Харків з пересадками через Київ, то тепер мене здивувати важко.

1 лайк

ух ты, во здорово!!!
а племсвидетельства каких хозяйств?

мы об одном и том же говорим?
вы сейчас имеете ввиду какой стандарт?

все же очень хочется узнать о какой именно европейской практике идёт речь,
если не сложно, уточните пожалуйста

1 лайк

От і розкажить, будь-ласка, про європейську практику. На яких саме фермах (поголівя), в якій країні. Цікаво буде. Я, наприклад, була на козофермах у Франції, по 300-700 голів, зааненці і альпійці, ніхто ніякого чаю чи пійла для них не дає. Але я не виключаю, що в господарствах, де утримують по 10-20 голів (на кшалт собачих розплідників) - можуть і смузі готувати.

2 лайка

Звичайно для 1000 голів чаю не буде. Аколи я собі залишаю 50 - 60 голів кращих кіз - буде чай і не тільки. У мене є свій кормоцех з грануляторами, подрібнювачами … Тому ці ж самі трави додаю і в комбікорми.

1 лайк

Олеся, подскажите, если и в комбикорма добавлять лекарственные травы, это ж нужно большое их количество. Фенхель у нас в дикой природе не растет, да и мята уже не особо. Вы их выращиваете, или где-то закупаете?

Їх дається не багато: 2-3%, вирощуємо самі

Ого, 2-3% - это вроде уж очень много, как для лекарственных трав. А бобовые травы добавляете и разнотравье?
Я так поняла, у вас в хозяйстве кормят гранулами собственного производства? Только комбикорм, или сено/трава тоже?

1 лайк