ПГ Зефірка

2 столові ложки майонезу, 2 столові ложки сметани (часто беру сам майонез 4 л.) , 2 яйця і 5 ст.л. муки. Перемішати і на сковорідку, викладаємо начинку ( що знайшлося в холодильнику :blush:) на маленькому вогні 10-15 хвилин. Смачного :kissing_heart:.

7 лайков

Спасибо, надо сделать. А то я со своим хозяйством успеваю только пельмени сварить.

А красота у вас какая!!!

1 лайк

Спасибі, Наташа, завтра спробую. Якраз до венігрету буде.

1 лайк

Пишу звіт по піцці. Готувала сьогодні, все вийшло хорошо і смачно. Пекла на сковороді в духовці. Спасибі за рецепт!

Я рада, що Вам сподобалося. Рецепт гарний тим, що можна просто на плиті пекти під кришкою, швидко та смачно.

1 лайк

Сьогодні були в місті, прикупили ліки від глистів і кальфостонік, підкажіть будь ласка як його давати, бо в інструкції тільки корови та свині, а скільки потрібно козі і чи можна маленьким місячним козенятам? Читала, що деякі засипають прямо в рот , можна прямо сухим? У нас тільки одна їсть добровільно з дертю, а інші не хочуть. І ще купили риб’ячий жир для песика, а там тільки одна назва що риб’ячий, просто капець😡, таке враження що на відро звичайної олії додали грамів сто риб’ячого жиру😡. Песик наш не хоче навіть нюхати не те, що їсти.

1 лайк

З задоволенням їм омлети, але я в самотності( моїм домашнім подобається звичайна яєшня. А ще сирники, яких я не люблю… Отакий щоранковий конфлікт… Доводиться хитрувати чи поступатися)

1 лайк

Ото якраз з гусячих яєць вийдє чудовий омлет для себе любимої :wink:. Тільки закінчила читати Вашу сторінку, козочки красунечки, Квасолька супер :heart_eyes:.

3 лайка

Дякую за гарні слова!!!
Дуже люблю своїх малявок… Але ще чекати і чекати поки вони виростуть.

1 лайк

Обов’язково виростуть, час так швидко летить. Головне, що вони Є у Вас.

2 лайка

До речі, піца так піца) мої люблять піци… Застосую цю хітрість - зроблю піцоамлет, бо насправді різниця у цій піці і моєму улюбленому омлеті лише в деяких пропорціях.

1 лайк

Успіхів, я впевнена буде дуже смачно, і рідні оцінять.

1 лайк

Ось шикарний омлет для любителів омлетів. …Чекаю і я своїх яєць щоб спробувати приготувати. https://www.facebook.com/GotovimDomaNet/videos/332608714221601/

4 лайка

А у нас сьогодні був омлет з сиром і сметанкою. Внук любить з крабовими паличками або з кукурузкою. Літом собі додаємо зелень.

2 лайка

Дякую Наташа, за рецепт. Прикольно так, треба спробувати. Дуже красиво, але як на мене :thinking:якось просто, я б туди ще щось напхала :grin:, сирок і зелень і … політ фантазії :yum:.

1 лайк

Це я думаю можна, тільки у жовток. :hugs:

1 лайк

Ну що от і звіт.

якось так. Я думала буде так собі, але смачно, незвично, пухкенько. Смачно :yum:.

13 лайков

Молодець! А я прочитала після сніданку, чекаю іншого разу.

2 лайка

Класний омлет, ну і взяла на нічь подивилась,тепер їсти хочеться.:grinning:

1 лайк

Ната, ну ти й моторна. Зразу спробувала…молодець.

2 лайка