ПГ Зефірка

Яка Капучинка гарна !

1 лайк

А сьогодні -5 :sleepy:.

1 лайк

Дякую, Людмила. Така поважна дамочка :blush:. Вже хочеться поняньчити її малят :hugs:.

Хорошо. Я подожду. :heart_eyes:

1 лайк

Наш сьогоднішній добрий раночок :heart_eyes:.



Наташа @11111111111111111111, ми з Капучинкою відстрілялися :blush:. Хлопчик (3600) її копія в дитинстві, козочка (3400) рябенька.

32 лайка

Отличный подарочек сделала козочка,поздравляю с пополнением.
Молочка побольше и подольше. :tulip:

1 лайк

Вітаю.:hibiscus::hibiscus::hibiscus:. Як мамочка, при доїнні слухається? Чи ти діток під мамою залишила?

1 лайк

Поздравляю! Хорошое утричко :rose:

1 лайк

Дякую :hugs:. Слухається :blush:, стоїть гарненько. Діток віддала мамі, хоча не планувала. Подумала якщо козочка відразу не продастся…вони її тоді в стаді будуть ображати, а так всі понюхали і вже своє, деякі навіть роди допомагали приймати.

9 лайков

Запрошую взяти участь у конкурсі. :fireworks:

2 лайка

Сьогодні після дощів, такий чудовий, сонячний день, тепло і гарно.

24 лайка

Здорово, а мы уже забыли, как это солнышко выглядит. Пасмурно постоянно, наверное, с начала октября.

2 лайка

В нас сонечка зовсім мало було , ну хоч сухо…
Козенята супер :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
А то “кашка” , там є" ягідки" які ми колись їли ?:face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

3 лайка

А у нас это растение называют “калачики”. Мы их тоже ели

8 лайков

И у нас калачиками называлось, растение детства, сейчас, где я живу, такое не растет.

5 лайков

В нас теж калачики , а чоловік з Вінниччини каже кашка - ще по весні добавляють в зелений борщ , може він плутає :face_with_monocle::face_with_monocle:

1 лайк

Точно калачики, їли в дитинстві :blush:, а в борщ не чула щоб додавали.
Сонечко сьогодні було супер. А в 16 вже почав туман осідати і такий густий.

Начистили з дітьми часнику, накришили і в сушку, запах такий як на ковбасні :blush:, аж на вулиці пахне, ганяємо віруси.
Примудрилася наскочити на гвіздок, болить зараза :sleepy:.

5 лайков

Швиденько попарити ногу в розчині солі!
Ми збирали соняшники, було сухо і тепло, я швидко збиралася і взула шльопки-пєнки, пробила ногу соняшником, кров добре йшла.Вдома ще кусочок витягла і парила в солоній воді. Прикладала листочок грошового дерева (толстянка). Наче обійшлося.

3 лайка

треба було б укольчик зробити від правця , тим більш , якщо кров сильно не йшла .

То інша справа , по-перше кров промила , а по друге , рослина не гвіздок …

3 лайка

Я привита :blush:, від правця наче раз на 10 років роблять, якщо не помиляюся. Кров ішла.

Попарила, а про грошове дерево не знала, дякую, прикладу. Левоміколь приклала.

Дівчата дякую за турботу та поради :hugs:.
В нас зранку туман, валяюся на ліжку :blush:, незапланований відпочинок. Зранку дівчаток подоїла, їсти наварила, ніжку натрудила, треба відпочити бо ще на роботу скакати :grinning:.

7 лайков