ПГ Зефірка

Вітаю. На молочко та сир. :milk_glass::cheese::milk_glass::cheese: Козли то теж не погано. Головне, що окіт легкий був. :+1:

1 лайк

О, поздравляю! Умница Маечка, нечего хозяйку от работы отвлекать, сама хорошо справилась! Молочка побольше на троих хлопцев!

1 лайк

Дівчатка @NATKA, @irina44 дякую :kissing_heart:. Гарненько справилася сама, я так кнолями захопилася, що забула про послід, прийшла, а він собі лежить здоровенний такий. Останні роки мої кози як не встигнеш з’їдали, а вона ні.
А ще планів було … буряк посіять, розсаду попікірювать, нічого не встигла дні якісь маленькі стали :grin:.

5 лайков

Вітаю з благополучним окотом. Козомамі побільше молочка, щоб і діткам і господарям на сирочки.:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

2 лайка

Наталочко, вітаю з благополучним окотом. А дні , мабуть , в цей час у всіх - короткі.:sweat_smile:

2 лайка

Дуже - дуже дякую @11111111111111111111, @nina. Будемо старатися варити сирочки.

1 лайк

image

4 лайка

Наточка Дякую, мені дуже приємно.

1 лайк

Наталочка, с днём рождения. Пусть радость, счастье и любовь не оставляют твой дом. Здоровья крепкого.

1 лайк

Упс, а где же тортик?
Поздравляю с Днём Варенья!
Успеха и процветания, попутного ветра в начинаниях. И здоровья! :bouquet:

1 лайк

Желаю, Наташа, порхать от любви,
Глаза чтоб от счастья светились твои.
Забота и ласка тебя окружали,
И комплименты всегда лишь звучали.
Чудесных эмоций чтоб день приносил,
Энергии, бодрости, множество сил.
Бескрайних возможностей ещё пожелаю,
Тебя с днем рождения я поздравляю!
:bouquet::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::blossom::tulip::rose::wilted_flower::ear_of_rice:

1 лайк

Дівчатка @Lyusi, @irina44, @yuliya_lazareva Дякую за привітання :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:. А тортик мабуть хтось з’їв :wink:.

Наталіє, вітаю з Днем народження! Бажаю міцного здоров’я, жіночого щастя, здійснення найзаповітніших мрій та мирного неба!

1 лайк

З Днем народження :rose:
Здоров‘я, наснаги, достатку та усіляких гараздів !!!

1 лайк

Натуся, з Днем народження! Здоров’я, достатку, удачі, земних благ та жіночого щастя! :bouquet::birthday::clinking_glasses::champagne:

1 лайк

Наташа, поздравляю с Днем Рождения! Желаю железного здоровья и отличного настроения! И чтоб сбывалось задуманное.

1 лайк

Дуууужє приємно, дякую @Iruna, @tahoma, @Mariana, @Varvara :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:.

1 лайк

Наталя, з Днем народження! Всіх благ земних, сімейного щастя, любові на довгі щасливі роки.

2 лайка

Наталочко, з Днем народження! Віка й здоров’я, щоб всі бажання і сподівання збулися.

2 лайка

С прошедшим!!!

2 лайка