ПГ Зефірка

У нас таке кожен рік, як тільки весна так у них уже графік на три місяці вперед, одно щось ремонтують.

1 лайк

Наташа, а вы их светили? Может еще и не поздно, просто если отключали, то позже могут выйти. Просветите и посмотрите шевелятся ли , еще должны стучать.

2 лайка

Зоя, я так не викидаю. Я посвітила, а потім повідкривала на повітряній камері вони позавмирали приблизно на тому терміні коли вимикали світло. З усих яєць тіли одне в срок пищало, думала як до ранку не надлуснеться буду допомагати, зранку відкрила ,а воно вже неживе :tired_face:.

Да, печально, я почему так сказала, в прошлом году уже перед вылупкой охлаждала как положено два раза, вечером открыла, забыла и пошла спать. Утром встаю, открытые :crazy_face:, ну думаю все :sweat:, накрыла… Мужу об этом не говорю…ВЫЛУПИЛИСЬ :heart_eyes: Я была в шоке!!! Ну живые были в яйцах, пищали. А у вас похоже что на раннем сроке замерли.

У нас тоже в прошлом году также были задохлики. Вот и мне интересно, почему замирают уже на большом сроке? Что не так?

1 лайк

Ми купили інкубатор, який у випадку відключення світла, підключається до автомобільного акумулятора. Дуже зручно і надійно.

5 лайков

Маряна, поділіться де купували і який інкубатор.

3 лайка

Купувала минулого року, де саме не пам’ятаю, та в интернеті можна знайти.
Виробник Черкаси.Назва “Квочка”
Інкубатор теновий з вентилятором.

6 лайков

О, дякую…і що дійсно сам переключається на акумулятор?

1 лайк

Мар’ яна, а ціна яка? Нашому вже сьомий рік, теж теновий з вентилятори, але на електронному табло показує одну температуру, а в середені кладу градусник кімнатний то набагато більша . Я вже трішки приловчилася, регулюю сама і вихід завжди був не поганий, а в цьому році щось не йде. І вентилятор не круте, мабуть приходе капець.

У мене в минулому році 9 яєць пищали аж ходором ходили, а не налускуються, інші поналускувалися, а ці ні. Відкрила а вже було пізно.

1 лайк

Ні, переключати треба самостійно.

1 лайк

Так есть такие приборы - преобразователь напряжения ( у мужа надо спросить как называется), они продаются сами по себе. Мы покупали для котла - а то как только -20, так провода рвутся, и насос и искра не работают. Вот через них переключают (вручную) на работу от аккумулятора

2 лайка

Вчора купили двох молокососів - поросяток :joy:. Тепер двом козам потрібно нагодувати семеро малят. Мабуть старших дівчат і Ніка потрібно знімати з молока. Феточкі місяць, Наташа @11111111111111111111 у нас 7200 кг. Фоточка сьогоднішня.


Один раз в день відмовлялася від своєї порції молочка, зараз вже п’є нормально.

15 лайков

Пригорнулася, а пастись? Чи навіщо трудиться, як молочка дадуть. А на третій день після народження була вага 2600.

1 лайк

Ми не даємо молоко купленим поросятам, щоб не було поносу. А пізніше привчаємо на сироватку, і все хорошо.

1 лайк

Пасеться дуже гарно, тільки не довго, як стане на одному місці й гризе аж до землі гукай не гукай не чує. А на руки треба обов’язково, вони обидві такі прибіжать і просяться, обніматься цілуваться. А Капучинка вже важкенька, довго не вдержиш.

1 лайк

Ми теж раніше не давали, тільки потрішечку і то кислячку, щоб не було поносу. А колись спробувала свіжого і вже так три роки, на парному свіженькому молочку три рази на день вони ростуть на очах. І ттт поносу не було ніколи.

3 лайка

Ну от і ми дорвалися вчора до городу. Мотоблоком чоловік зробив грядочку, і так кусочки різні зафрезував. Посіяли моркву, червоний бурячок, горох, редиску, суданку, тифон. Трішки квітів. Посадила грядочку часнику маленьку, щоб на літо на консервацію був круглий. А сьогодні в нас після обіду гроза і дощ .

3 лайка

А у нас немного покапал, вчера набрала воды для полива, такие тучи были, не полила, сейчас солнышко.

1 лайк

І в нас покапав аж 5 хвилин, нам обіцяють на ніч ливень. Дощик треба, цибульку не можу пробити як в лещатах, якщо не буде завтра буду поливати, і полоть.

1 лайк