Особисте господарство “CAPRINA”

Сыры классные! А как вы относитесь к твёрдым сырам, с большой выдержкой?

Я дуже люблю пармезан, але мій перший пармезан зріє тільки 5 місяців, хочу дотримати його хоть до року, а ще в мене зріє канталь чотири місяці, його я планую розрізати на новий рік.

6 лайков

Галино, на останньому фото пекоріно тільки після обсушки, потім монтазіо, драй джек і стілтон, їм по 3-4 місяці. Сири усі смачні особливо пересушений стілтон, з’їдаєш кусочок, а в роті ще декілька хвилин виражений грибний післясмак, так би сидів з бокалом вина і смакував, але на жаль ні сиру не дають з’їсти, ні посидіти :slightly_smiling_face:

13 лайков

А я переживала. У мене Стілтон лежить вже 3 міс. бережу на Новий рік. Так він був якийсь м’якуватий. Я завернула його у пергамен у декілька шарів то лежить. Значить усе буде добре.

4 лайка

Досихають сичуги.

17 лайков

А що в середині?

Вони надуті, як повітряна кулька.

2 лайка

Ви їх вимочували в сьоляному розчині? Я свої сичуги пропустила, забула сказати чоловікові щоб залишив, він і закопав.(не було мене на цей момент дома)

Шість місяців стояли засолені, робив по Ешеру.

2 лайка

Коли твоїй нареченій подобається інший :slightly_smiling_face:

30 лайков

Шедевральне відео! )))

2 лайка

Ой, аж слезы текут, ухохоталась. Хорошо ни цирк, ни театр не нужен. Все свое, все дома.

6 лайков

Сьогодні відгуляли Зірка

29 лайков

Так кому она досталась? :slight_smile:

2 лайка

Як що б вибирала вона то обоє, дуже вже їй сподобалось, Маркіз за півтора дня зробив 11 продуктивних садок, а вона ще й до Хорса загравала!

10 лайков

Холод не тітка :slightly_smiling_face:

23 лайка

Какие у вас козочки красотки) Как лани.

1 лайк

Ой, Іване, якого цікавого кольору у Вас кози - білі, коричневі та біло -коричневі. :grin:

4 лайка

Оце кіно! Справжня мелодрама)

Район Мерлоуз відпочиває :joy:

1 лайк