EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Особисте господарство "ПРОМІНЧИК"

(Галина) #686

Супер, впору на ярмарок їхати, збираєтесь?

(Іван Мороз) #687

Якщо Ви про свято сиру та вина яке відбудеться 19-21 жовтня в Палаці Потоцьких, то так, збираюсь, але в якості дегустатора, а щоб стати учасником такого фестивалю мені потрібно ще багато вчитися.

(Галина) #688

я й не знала про це свято, про Київ питала.

(Іван Мороз) #689

На жаль Київ далеко, а у Львові не можна пропустити. https://afisha.vash.ua/events/svyato-syru-i-vyna-u-lvovi--2018/

(Іван Мороз) #690

Галино @1707antik, мама вашого Шона.

(Марина) #691

:astonished: Они у Вас все на минеральном блоке стоят ? Не жалко ? потом же употреблять после не будут :unamused:

(Галина) #692

Вона ще у Вас? Шон теж такий невеликий, але почав показувати козлячий характер. Як випускаю погуляти , зразу до мене буцатись скаче. Мушу пошарпати за вухо щоб відстав тоді гладжу для заспокоєння - виріс хлопець мабуть цапом робиться. Активний страх :Баська від нього відбивається, Пашку мушу сама відбивати то він до мене береться.

(Іван Мороз) #693

Через свою лінь ніяк не зроблю полички для блоків, приходиться їх чуть не кожен день мити.

(Іван Мороз) #694

Так, купець так і не знайшовся, а різати таку козу було шкода.

(Марина) #695

Иван , можно дрелью просверлить дырку , вставить шнурок и подвесить :blush:

На помыть каждый день больше времени уходит …

(Наталья) #696

В нас лизунці там де зерно козам насипається, в дерев’яному кориті

(Галина) #697

А Цезар залишається на господарстві?

(Іван Мороз) #698

Цезаря ми відбракували, якраз через свою агресивність, буцав всіх без розбору, ніхто крім мене не міг з ним справитись, навіть мені це давалось не легко. Шкода, але мабуть Шон характером пішов у батька, і чим старшим і сильнішим він буде ставати тим важче вам буде давати йому раду.

(Елена ) #699

Іване а ви маасдам покривали чим і через стільки?

(Галина) #700

одне тішить, що не рогатий, ну і наразі не кусається як Цезар.

(Іван Мороз) #701

Нічим не покривав, я в холодильник для визрівання поставив зволожувач повітря, і всі сири визрівають без захисного покриття.

(Елена ) #702

Дякую! коли випробувала сири щоб знати на чому зупинитися в цьому році то маасдам пока на першому місці.

(Іван Мороз) #703

Мені маасдам також сподобався, буду пробувати робити головку на 5кг, щоб добитися більших “глазків”

(Іван Мороз) #704

Дякую за підказку! Як кажуть - Все геніальне просто.

(Наталья) #705

На форумі писалось, що іменно Козячий маасдам не має таких глазків, з коров’ячого молока так