EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Особисте господарство "ПРОМІНЧИК"

(Зоя) #606

Які ж ви молодці, що власними силами, сімейним підрядом! Всі беруть участь у будівництві і діти і кози…:grin:
Нам також потрібно будуватись, щоб увійти в зиму з новим житлом для кіз , але не знаю чи зможем фінансово потягнути… Але підлога в новому житлі для кіз буде однозначно тільки земляна. На даний час кози утримуються в трьох різних приміщеннях, з різним полом… і я надаю перевагу для грунту замість бетону і дерева…

(Анна) #607

А мы делали тоже земляной в новом сарае. Но вернули коз в старый сарай с бетонным полом с наклонном спят на трапе. Так как больше понравилось не земляной. Так тот сарай с земляным полом потом цвести начал от сырости.
Еле высушили,до сих пор с открытым окном стоит. Плюс убирать с большой подстилкой нам не понравилось, убираем чаще всегда,даже зимой.Козы не мерзнут.

(Іван Мороз) #608

Дякую усім, що ділитесь досвідом, та в мене однозначно буде бетонна підлога тому що:

1. Гноївка для мене це цінне органічне азотне добриво.
  2. Бетонну підлогу можна досить якісно чистити і дезинфікувати.

(Іван Мороз) #609

Кози виступають в ролі технагляду :grin:

(Іван Мороз) #610

Сьогодні пробували першу малинку в цьому році.

(Іван Мороз) #611

Вчора Хорсу виповнилося 4 місяці, і він вирішив, що пора заявляти права на лідерство в стаді.

(Таня) #612

:scream: Бедолага! Попало крепко? Тут уже не скажешь ‘‘за спрос в нос не бьют’’

(Іван Мороз) #613

З Хорсом все гаразд, кров на ньому не його, коза з якою він бився мала невеликі відростки після обезрожування, то він їх позбивав.

(Іван Мороз) #614

Привіз я жениха своїм нубійкам.

(ирина) #615

о який красунчик

(Зоя) #616

Вітаю, Іване! Звідки приїхав красунчик (:heart_eyes:

(Іван Мороз) #617

Привіз я його з Одеси, ав Одесу його привезли з Молдови.

(Галина) #618

Вітаю, красень хлопчик!

(Іван Мороз) #619

Дякую! Тепер маю в господарстві молдовського американця.

(Галина) #620

Скільки йому місяців?

(Іван Мороз) #621

Три місяці і 10 днів.

(Зоя) #622

Справжній принц заморський :grin: Нехай виросте гідним королем і дасть побільше вухатих принцес :goat::goat::goat::goat::goat::goat:

(Елена Биленко) #623

Красавец! Пусть оправдает все ваши надежды!

(Наталья) #624

О так це і є він?
https://forum.kozovod.com/uploads/default/original/3X/8/b/8b7352bdfc2d0c4653c3ef5aaa93e0c00fc39bc5.JPG

(Людмила) #625

Поздравляю! Красавец! Пусть растёт здоровым производителем девочек!