Особисте господарство “CAPRINA”

Шкода, розумію, ну не знаю де знайти достойного цапа, проблема - та й годі.

Я тоже покупала там же где Иван,зааненских…козочка в месяц около 6 кг,козлик в 1,5 тоже почти 6…так что 8 это еще нормик )…дома наберет…у меня вон какой конь вымахал,правда,столько в нем всего…

5 лайков

Так купить сейчас не проблема,вон девочки за символичку отдают…скоро лето,не пропадет…и будет свой козлик,и не надо просить

3 лайка

мене сусіди з’їдять разом з цим Козлом, я вже думала над цим. щоб менше смороду було ось так клітку приладнали


,все у відро стікає, подвір’я спільне

8 лайков

Галино, моя пропозиція про дарунок козлика в силі. Берете в мене зараз козлика, тримаєте до осені, паруєте козу і ріжете козлика на м’ясо. До осені він буде мати 6-7 місяців, молодий, без запаху.

9 лайков

у Вас ще будуть окоти? проблема щей у тому що Барселона моя аж в кінці травня має родити, зараз в запуску та й невідомо чи буде миритись разом з ним в одних апартаментах, чи не затовче часом?

Будуть, до 30 березня має окотитись чотири кози.

1 лайк

Ой не знаю у меня козлы с козами стоят, запаха вообще никакого, может немного и то практически не слышно в гульки, но это не то как мы когда первую козу купили и вели к жениху, я запах услышала, гораздо раньше чем козлов увидела :slight_smile:

8 лайков

а як ваші кози до чужих козенят відносяться? Б’ють , відганяють від себе? Чи миряться?

Іван, добре, що перезвали козлика. А то я думаю, за що Ви його так образили?

1 лайк

Та це ми так жартома, в нього просто лінія від німецького цапа Януковича.

6 лайков

В нас за два дні три первістки окотилися. Вчора Альпа родила козлика 3400 і козочку 2300. Козлик йшов однією ногою і головою а друга нога десь заклинила, прийшлось два рази його заштовхувати назад поки не виліз.

41 лайк

А Сьогодні Кльопа і Мася народили по два козлика кожна. То капець, хоть би одну козочку на двох, ех.

15 лайков

Красивущие как игрушечки:goat::wink:

2 лайка

Иван так год козлинный! Ещё более козлинный чем прошлый! У меня тоже полный капец! Жду со страхом мая, если мои новые козлы мне тоже пацанов наделали! :dazedgoat: Будет полный козлопад!
А так дети хорошие! Поздравляю! Пусть будут здоровые! Мамкам тоже здоровья и молочка!

4 лайка

Після трьох окотів

30 лайков

Сьогодні обезрожили єдину козочку

17 лайков

Рівняємо вуха Карамельці

21 лайк

Нубієць!

27 лайков

Красунчик шашлик і команда

23 лайка