Особисте господарство “CAPRINA”

Наташа уже написала , я хотела то же написать. У Вас козы ограничены в движении , на такой большой, занимаемой площади. Зачем ?

3 лайка

Просто козы - стадные животные , они любят быть вместе. К тому же , разделяя их всех , они обязательно начнут выяснять отношения на прогулке , каждый раз , при каждой возможности … И потом , где будут козлята ? У меня -под ногами у старших.

6 лайков

Весною планую почати будівництво козлятника, зі спільним утриманням, де будуть відділення для дійних кіз, молодняка, окремо родзал, а поки що так.

5 лайков

Іван, а які бактерії купуєте для підстилки і де?

Де знаходиться цей приватний кабінет у Львові?

обкласти плиткою і стелажі алюмінієві - я б так зробила

Байкал М, Купував на Привокзальному в насіневому магазині.

Кабінет знаходиться в Зимній воді на території житлового комплексу Сонячний край.

Я планую просто почистити цеглу і зробити дерев’яні стелажі.

1 лайк

Дивлюсь, транспорт якийсь спецпристосований, ви самі так прилаштували чи винаймали?

Купив у такій модифікації.

1 лайк

професійний підхід :+1:
Ви козенят плануєте продавати(козочок)?

Ще б не завадило обкурити сірною шашкою.

1 лайк

Козочок ні. Я звернув увагу, що Ви почали цікавитись козочками, козоманія заразна :slightly_smiling_face:

3 лайка

А можна детальніше.

Ось тут почитайте про призначення та застосування.
Я купувала в Та-Да!

4 лайка

Може й заразна, але мені нема наразі де тримати більше однієї кози. Просто я хочу виплекати заміну моїй Басьці, їй вже 4 роки, та й вона не з найкращих. Я купила її влітку, в липні. На цей час давала 3 л молока, зараз і літри нема. Козла породного не знайшла поблизу. Що народиться невідомо. Ось така ситуація.

1 лайк

Сьогодні робив селфі з Жоріком.

43 лайка

Видно, що Жорік звичний) Не перший раз по хазяїну топчеться)

2 лайка

Після того як я почав випоювати їх з соски, вони думають, що я їхня мама)

17 лайков

Купив і я свій перший сирний холодильник.

46 лайков

Ваня скажите а сколько он потребляет энергии в час?