Особисте господарство “CAPRINA”

В рогатих шерсть навколо ріг закручена, а в середині горбик, в козлика це ярко виражено, в козочки менше, а в комолої шерсть лежить рівно, і ніяких горбиків нема.
Я купив собі мазь для обезрожування, завтра буду обезрожувати козлика, а після завтра козочку.

3 лайка

Мне случайно сегодня попал видик обезроживание козлят какой то пастой . Так она рассказывает , что держит ее 50 мин и козленок очень кричит . Если держать как в инструкции то мало нужно 50 мин особенно у козликов , а то будут все равно рассти , а если 50 мин то нет .Удачи Вам пробуйте ,потом напишите как и что .

3 лайка

В мене паста “Доктор Тейлор”, в інструкції пише для козлят 20хв, але радять тримати 50хв. Ще кажуть, що чим раніше відбувається процедура обезрожування, тим менш вона болісна.

2 лайка

Только представить 50минутные страдания малышей… :confused:

Осторожно с мазью!!!

2 лайка

Сьогодні провів обезрожування пастою козлика і козочки, і хочу сказати що в порівнянні з обезрожуванням кіз резинками це простіша і менш болісна для кіз процедура.
На жаль не вийшло зробити хороше фото.

9 лайков

Расскажите по подробнее всю процедуру если можно .

2 лайка

Дружина тримала, а я машинкою для стрижки вистриг шерсть, стало чітко видно де рожки, одів резинові рукавиці, чайною ложкою дістав пасту з баночки і пальцем наніс її, засік 40хв. Коли час минув сухим спонжиком стер пасту, тоді протер спонжиком намоченим оцетом, тоді водою, і витерши насухо забризгав Чемі спреєм.

8 лайков

А там де ріжок,шкіра злізла і плакали?Я почитала у Вас про резинки і що через 20 днів відпали,то рішилася після 2 місяців перенадіти в основу.Через 22 дні в двох відпали по одному поки що,то я вдячна Вам.Може рішусь в пізніших окотах і пастою маленьких обезрожити.Опишіть докладно,як воно в кінці повинно виглядати.Козликам треба ніби 50 хв. видержати.Мої нубійці жертви невдалого обезроження пастою.Не в мене.

1 лайк

Так. шкіра злізла. Козлята помекували з певною періодичністю, але не сильно.

Після збривання шерсті коротенькі ворсинки залишились, а після пасти стало гладенько.

В інструкції пише 20-30хв. А ще пише, що пізнє обезрожування не зупиняє росту рогів, також пише, що обезрожувати козликів потрібно в 3-х денному віці, а козочок з четвертого дня. Оскільки я обезрожував в дводенному віці, думаю 40хв більш ніж достатньо.

3 лайка

Ой, может и я как-то пастой настроюсь, пока настраивают мужа на термокаутер, сама точно не смогу… а рога особенно у козлов опасное дело… нужно убирать, хоть и нравятся мне их короны, но с точки зрения безопасности побеждает эгоизм… да и для будущих хозяев не хочется, что б была проблема…

6 лайков

Зізнаюсь, я чекав гіршого, думав козлята будуть кричати всі 40хв, а насправді вони перенесли це досить добре.
Я також хочу термокаутер, все таки 15 секунд це не 40хв. Думаю на наступний сезон буду пробувати термокаутером.

9 лайков

Цезар підріс, та так підріс, що розбив шибу у вікні яке знаходиться півтора метри від підлоги.

22 лайка

Ой, як раз на морози вигатив. Тепер буде мерзти.

2 лайка

В нас тільки -2, та й замінили швидко, мусів прибити дошку до рами вікна, щоб історія не повторилась.
Він не так змерз як налякався, а ще йому осколок пошкодив шкіру під оком, ще б пів сантиметра і був би не Цезарем а Однооким Джо.

12 лайков

То й добре, що так обійшлося. А в нас 15 морозу.

6 лайков

Після окоту Мілки зрозумів, що мені мені терміново потрібно думати, куди розселити кіз, оскільки кіз в мене 9,а кліток тільки 6, родзалу в мене нема, а ще десь треба розмістити козлят. І ось в кінці тижня в нас новосілля, Дарина, Красуня і Любава переселились в нові апартаменти.

23 лайка

Иван , они у вас дерутся ?

1 лайк

Ні, а чому Ви питаєте?

Если не дерутся, могли бы жить все вместе, без загончиков. От силы три загончика для родилки…

3 лайка