Особисте господарство “CAPRINA”

Я також довго думав перед тим як наважитись.

2 лайка

Козочки з резинками вже звиклися.

18 лайков

як з Вами зв’язатися?

Добрий день.Напишіть в приватному повідомлені що вас цікавить.

Так, маю :slightly_smiling_face:

Прикупив собі сьогодні дві формочки для сиру.

25 лайков

О, я только мечтаю о таких! Хочется на 500г и на кило, а на все не хватает. Считаю правильный выбор.

1 лайк

Іване, то на півкіла форми?

Так, до пів кілограма.

1 лайк

де купували? через нет?

Шукав через нет, купував у виробника, вони теж зі Львова.

2 лайка

ваше село від Пустомит далеко? Ви козлика-симпатягу ще будете тримати? Якщо коза зірве, можна буде привести?

дякую за посилання сайту

1 лайк

Галино, моє господарство знаходиться в Годовиці, до Пустомит 8 км, а через поле ще менше, я не раз пішки ходив, колись :slightly_smiling_face:.
Що стосується Цезаря, то я принципово ним чужих кіз не покриваю, хоч від бажаючих відбою нема. А от козлика який народиться від Цезаря з задоволенням Вам подарую. Так що, якщо будете мати бажання отримати козлика в дарунок скажіть.

5 лайков

Дякую, але я живу не в селі, нема можливості тримати козла.

1 лайк

А я сьогодні отримав подаруночок до нового року! Перша думка як зберегти і розмножити голубу плісінь з цього сирочка :slightly_smiling_face:

22 лайка

І нам дочка привезла такий сир, ще жде свого часу. А на сири з пліснявою я ще не доросла.

3 лайка

Іван, добридень. Ваші кози п’ють добре. Підкажіть скільки треба козі води на добу.Моя сама не п’є. Напуваю з пляшки на мус. Не знаю скільки треба.

Доброго дня. Мої кози п’ють хто скільки хоче. Правда одна моя коза зовсім не хотіла пити воду, і я її дурив, добавляв у воду зерно, грис, макуху, робив таку рідку мішанку, коза випивала її з задоволенням.

1 лайк

дякую, я вже різне пробувала, як щось намішаю навіть не попробує