Особисте господарство “CAPRINA”

Привіз Дарину з гульок, в цьому році сподіваюсь останніх.

32 лайка

На жаль сердечки закінчились завтра поставлю, тут їх требі 1000. Поздоровляю з придбанням! Дуже класні! Гарнюньок Наталя викохала. Нехай Вас радують смачненьким молочком! :gift:

8 лайков

Дякую! Тішуся ними як мала дитина)

9 лайков

Історія з гульками Дарини продовжилася сьогодні, вчора ми годину тримали її в Омеляна, він зробив 5 садок!!!, а сьогодні зранку в Дарини знову гульки!!! Я псіханув, і з криком “та не дістанься ж ти нікому”… пустив до неї Цезаря.

6 лайков

Ну а Цезаря два рази просити не треба, свою роботу він любить :slightly_smiling_face:

26 лайков

От тепер сиджу і думаю, Дарина погуляла з трьома цапами, а хто ж тато?

2 лайка

Так а Цезарь завидный жених , чем не подошел первый раз ? Красава мужик .

4 лайка

Цезарь вже покрив п’ятьох моїх дворянок, а зааненок я покривав зааненцем.

3 лайка

Ну почему Вы ее тяните к этому Омеляну , когда он ей не по душе . Такая барышня ,дома такой кавалер , он к Омеляну . Иван откройте глаза .:smirk:

1 лайк

почему с тремя? в этот раз вроде только с двумя!? будет серединка на половинку-один Омельяна,а второй Цезаря!
да,она такая -гуляет 3 дня. В прошлом году я её крыла в конце третьего дня и без промаха.Так что у Цезаря есть все шансы стать папой Дариныных козлят ,

5 лайков

Цезарь же 62% нубик? а всё остальные проценты чьи?

:relaxed: папа будет кто-то, а может два сразу… У меня вот Масяня гуляла без меня в компании двух козлов, муж увидел, увёл, но больше не гуляла, жду теперь окота )) и будем смотреть на кого похожи дети…:grin:

3 лайка

Я ще Вашого з рахунків не скидаю.

А решту дворянської крові, мама дворянка з приливом нубійської крові, а батько 100% нубієць.

Ось і я буду дивитись коли окотиться і на кого діти подібні :slightly_smiling_face:

2 лайка

Та я не тяну, я тільки раз її звозив. А Цезар дійсно хороший кавалер, до Дарини вже покрив п’ятьох моїх панянок і ніодної осічки, всіх з першого разу, і це в неповних вісім місяців.

6 лайков

А если на мамку? :wink:

1 лайк

у моего здесь уже шансов нет ни каких…
Цезарь Ваш красавчик! не смотря на дворянские крови он со своими 62% нуба выглядит шикарно!

2 лайка

Я же говорю вдвоем такие классные - молодожены .:hugs::hugs:

3 лайка

Батьки Цезаря -

19 лайков

Я не проти :slightly_smiling_face:

1 лайк

Та и я, не против! Но кто же папа? Понятно свои все хорошие :blush: