Особисте господарство “CAPRINA”

Яблук нема, є картопля.

2 лайка

Где ? Она ж пустая :roll_eyes: ( пивница )

1 лайк

Повірте, вона вже там :slightly_smiling_face:

1 лайк

Это как суслик. Его не видно, а он есть)

3 лайка

Фото ще літнє, тому півниця пуста, а зараз там картопля насінева чекає до весни на висадку.

1 лайк

сьогодні мав два весілля, спочатку Надін а потім Кльопа. Цезарю хоть і сім місяців, та з завданням спорався)))

35 лайков

Сьогодні весільний день продовжився, відгуляли Альпа і Мася. Залишились негуляними дві ярки від Наталі.

8 лайков

Красуня! Гуляти вийдеш!?

32 лайка

Ти що не бачиш що я закрита!

32 лайка

Бліін, ну коли ж дощ закінчиться!

31 лайк

Сидимо як в тюрмі.

38 лайков

Малые обе вместе живут? Как вы их переименовали?

1 лайк

Так, до весни точно разом, а весною треба будувати нове приміщення для кіз, бо того шо є явно замало, а з весни ше й малявки підуть.
Камілу перейменували в Красуню, а Любава є Любава :slightly_smiling_face:

4 лайка

им лучше когда они вместе.Они так к друг дружке привыкли,что хоть на короткое время расставание-это были крики. Третья без них загрустила,а потом поняла,что так оно и будет…

5 лайков

Наташа , сколько читаю Ваши посты после того , как козочки были проданы и все больше понимаю в тут мы похожи . Самое главное привыкнуть хозяйке нужно , что козочки проданы , но почему так бывает маленькие мордахи притягивают так , потом ТЯЖЕЛО . И всегда продаю с чистым сердцем .

9 лайков

Вчора загуляла Красуня, Цезар пускав слюні в очікуванні весілля, але не для нього Наталя ягодку ростила :slightly_smiling_face:. На весілля повезли ми її за 150км в Тернопільску область до цапа з “Золотої Кози” Омеляна.

27 лайков

Люблю таких завзятих хлопцiв,як Ви Iване.Недаром же я з Тернопiльщини /маеться на увазi з Захiдноi Украiни ,там все ж таки особливий тип людей /.Все треба робити до ладу.То й успiх буде неодмiнно.Хай Вам щастить.:heart:

14 лайков

Красуня всё путешествует! Красивых, молочных деток вам приведёт! :goat:

4 лайка

Ну добре шо хоть тут мене називають завзятим, ато дома кажуть шо я псіханутий :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ну для чого везти козу на гульки за 150км якщо дома є цап?!

15 лайков

Так, накаталася вона трохи, на черзі її подружка.

2 лайка