Особисте господарство “CAPRINA”

Сьогодні 17 жовтня, але моя малина мабуть про це не знає :slightly_smiling_face:

34 лайка

Ооо, даже слюнки потекли) Хочется малинки. А какой это сорт?

2 лайка

Це сорт Джоан Джей

3 лайка

Иван, а у Вас мороза не было? Столько зелёной ягоды, ой, боюсь, не вызреет… Моя попала под приморозок, много ягоды пострадало. На одном кустике уцелела, я как раз показала на своей страничке.

3 лайка

В нас був приморозок, але малина практично не постраждала, де не де окремі ягоди. Так, ягід трохи піде в зиму, першого року посадка, плодоношення відтянулося десь на місяць, перший збір ягоди був 10 серпня.

5 лайков

Подолавши 1200км в обидві сторони я привіз в своє господарство три нові козоморди. Дякую @Natalia73 за козочок!
PS. Всі хто мені писав що козоманія заразна і невиліковна були праві.

52 лайка

Поздравляю с пополнением!!! Козюльки очень хорошие…

3 лайка

Дякую. Фото не передає на скільки.

3 лайка

Я еще одну хочу ламанчулю а супруг кричит еды им не хватит… и крыша у меня сдвинулась…)

7 лайков

Оксано, аналогічно, слово в слово :slightly_smiling_face:

3 лайка

Вітаю з поповненням! Нехай радують молочком і малечею.

2 лайка

А як же дружина–

“У мене тверезо мисляча дружина, вона вчасно буде підстригати мені крила… сікатором :slightly_smiling_face:

6 лайков

Дякую! Молочко в Дарини смачненьке )

4 лайка

Знали б Ви яких зусиль мені прийшлось докласти щоб її вмовити!

9 лайков

Ваша дружина сама щаслива жінка у світі. Щоб чоловік про козу вмовляв…, я їй заздрю)) Нехай все у вас буде добре.

9 лайков

Ну не знаю, вона не про козу мріяла :slightly_smiling_face:

1 лайк

То вона думала, що не про козу)) Якщо погодилась аж на три, значить мріяла))

4 лайка

Красатулечки мои! Спасибо! Я очень рада,что они попали именно к Вам ! Такие просторы Дарина видела давно,а малеча не видела вообще! Они по началу наверное и не знали как себя вести на таких просторах!?

10 лайков

Та ні, спокійно собі паслись. Я після обіду йшов збирати малину, а козочки паслись по дорозі до малинника, я з ними трохи побавився і пішов, а вони за мною як собачки нога в ногу. Мені прийшлось повертатись до дому і іти іншою дорогою, а то б вони помогли збирати малину :slightly_smiling_face:

13 лайков

о да,это у нас запросто . А ходить нога в ногу они приучены,т.к. у меня дорога от сарая до выгульного вольера идёт через двор с цветниками,то нам иначе ни как ! а цветы я очень люблю…

4 лайка