Особисте господарство «ПАЛЛЕС»

Молочна кислота не вилічить від кокцидіозу. Якщо вже почали дохнуть.лікувати треба.Може.дома є солікокс.чи ультрасептол.бровасептол. Якось у мене також був падіж.симптоми були схожі - розпущені донизу крила - чим тільки не поїла - і левоміцетином.і метронідазолом. аж поки не взяла .ультрасептол в порошку.

А розчин молочки можна давати постійно .як підкислювач.як і сироватку.Але ліки розводь без неї.

2 лайка

Оце уже в дві неділлі, можить будь кокцидіоз. Ще такі малкнькі.

Кокцидія може потрапити в інкубатор на яйцях.та ідругих варіантів достатньо -вживаний і недезинфікований ящик чи клітка .поїлка

1 лайк

Наташ, молодняк дуже чутливий до кокцидіозу.

1 лайк

Я стараюсь вилуплювать інкубатором своїх, то якось таких проблем не має. А це кума купує кожного року по сотні і таких проблем не було, а це взяла в новому місці і оце почали дохнуть.

Чому я зазвичай не купую курчат?! Саме тому, що боюся занести в господарство якоїсь зарази! (В цьому році, на страх і риск купила голошийок, дякувати Богу птиця здорова)
Років 5 назад занесла заразу з покупними курчатами, насилу вичухались. А скільки сил і коштів на те пішло!
Краще інкубувати свої.
Інколи міняюся дорослим півнем, щоб поміняти кров. Та обов’язково витримую карантин і пропоюю комплексно антибіотиком, солікоксом та глистогонним.

7 лайков

Та же ерунда. На базаре купили молодок. Раньше и понятия не было, чтобы дохли цыплята и куры.

3 лайка

Мар’ян, водичка з уксусом буде кисленька? А що дає вода з уксусом для курчат?

Профілактика кишечних хвороб.

2 лайка

Чомусь, цього року, всі мої дівчата котяться трохи пізніше як на 150 день.
Сьогодні срок у Донночки, та у Палесочки(я так думаю:grin:). Як що у Палес вим’я уже декілька днів налите, то Донна ходить як ні в чому небувало :grin:
Яке ж всетаки важке це очікування🙃
Хочу, щоб всі дівчата мої вже покотилися і жити далі “без нервов”)))

18 лайков

А я и цыплят и гусят и индюшат приучаю к творожной сыворотке - сразу как лупятся окунаю клювом и жду чтобы проглотили
Вырастают красивые и здоровые
Так и дальше ставлю - поилка с водой и поилка с сывороткой
Поилку с сывороткой приходится чаще наполнять чем с водой

9 лайков

Что-то не нравится мне моя Фортуна.
Вроде и аппетит нормальный, но вялая какая-то и слегка постанывает.
Уже и не знаю что думать…

1 лайк

Это ужас какой-то в этом году, почти во всех хозяйствах козы дают нервничать своим хозяйкам.

3 лайка

Наблюдаю. Зашла в сарай, все подбежали встречать, Фортуна осталась лежать. Подняла насильно, на улицу вытянуть не удалось(правда у нас дождь). Послушала рубец - работает. Принесла свежего сена, Фортуночка пошла в нем ковырятся, ест понемногу.
Надеюсь, что всетаки плохая погода влияет на настроение беременного животного. Но очень волнуюсь…

4 лайка

А у нас пополнение! :heart_eyes:
Сегодня ночью 27.03.2019. без крика и пыли, родила наша Донночка! У 6ас крупненькая козочка, один в один похожа на своего папочку Эрота!
Пришла я к козам и сразу испугалась -весь выгул в крови! Потом присмотрелась и поняла, что кто-то родил.
Донна родила в выгуле, а потом повела дитё в родилку! Спрашивается: почему сразу было там не рожать?!)))
Малявочку забрала в дом(у нас снег выпал :scream:) Сейчас вместе лежим в кроватке и читаем Козовода :grin:

40 лайков

Поздравляю с дитенком! Пусть растёт молочная девочка! Мамке здоровья!

2 лайка

Поздравляю с дитём козьим)дождалась таки девочку :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:растите большими и молочными,на сыр да на масло :slightly_smiling_face:

1 лайк

Вітаю з благополучним окотом. :rose: :rose::rose:

1 лайк

Дівчатка, СПАСИБІ!
Ми будемо дуже старатися))
Вірніше вже стараємося -так після народження молока налупилися, що зараз спимо і ні на що уваги не звертаємо! Намагалася накормити з пляшки -відмовилася! Видно що пузко повне-повне.
Валентинка вже назвала малу - Леді. А мені що, нехай буде Леді! Дитина рада і я знаю як малючку називати))

17 лайков

Вітаю з кізочкою! Буде пара для наших альпійців. Тільки вони старші, хоть і 23 ночі народилися але ж 26!

1 лайк