Особисте господарство «ПАЛЛЕС»

Ніна Василівна, спасибі!
Так, перетрусило нас всіх добре. Руки ще й зараз підтрушує.

Уколола Тихеї АБ, та ввела іхтіолову ВМ свічку. Зморена вона зараз дуже, та я впевнена, у нас все буде добре!:hugs:
Тихейка умудрилась ще й більше літра молозива дати дітям(здоїла не все). А як вона легко доїться - це просто мрія, а не кізонька! :heart_eyes:

11 лайков

Мар’яночко, відходь від цього стресу, вже все позаду. Кізка молода, вона з усім справиться.:hugs:

3 лайка

Галочка @bezkibalniy, хотим показаться какие мы красивенные! Оцени! :heart_eyes:
Парень

Лапочка-дочка, назвали -Лакшми :blush:

Тихейкино вымя через три часа после дойки

26 лайков

гарні дітки…пологи були не легкі але Ви молодчина…

2 лайка

Маринко, спасибі! :blush:
Молодчинки мої дітки з чоловіком - без них я б точно не справилась сама!

Тихеєчка була і раніше як вірна собака, а зараз взагалі таке враження, що готова за нас життя віддати. Дуже вдячна тваринка :heart_eyes:

7 лайков

Хорошие детки получились! От нубиков только ушки-чебурашки.:grin:
А мордашка девочки, кажись, будет похожа на бабушкину.

3 лайка

Начались у нас посевные работы))
Сегодня засеяли 2 сотки огорода кормовыми буряками. Досеяла морковку, посеяла столовый буряк, горох.
Завтра с посадками не получится - колем свинку. Так что завтра не до огородов. А на четверг дождик обещают.

5 лайков

А ми вчора у сестри кабанчика кололи, то їздили допомагати. А сьогодні теж буряки сіяли.

2 лайка

У нас уже горох и морковка с бурячками взошли и сидят
Сухо
Ещё недельку подожду дождика и буду поливать

1 лайк

Мар’яночко, то і на свіжак можна заходити?:relaxed:

3 лайка

Завжди рада гостям! :hugs:

1 лайк

Свинка це класно, а від городів треба відпочити під шашличок, бо після зими можна спину зірвати.

5 лайков

Свинку закололи. Сала не багато. Ми задоволені :slightly_smiling_face:
А город нас таки дочекався))) Посадила кукурудзу, знаю, що можливо і рано, та у нас така спекота сьогодні, а на завтра і післязавтра обіцяють дощик.
Зараз ідемо садити картоплю. Село вже садиться повним ходом - абрикоси розцвіли!

8 лайков

І я кукурудзу сьогодні посадила і буряк)Можливо трохи зарано,але ж аномально тепло вже

2 лайка

Уже і жаби квакають, і , наче, ластівку сьогодні чула. Ми теж садимо.

5 лайков

Сегодня срок окота у моей Манат, а девушка ни му-му! Вымя не налила, ганяет по выгулу, шо малолетка, ещё и строить малышню пытается!
А я после Тихейкиного окота спокойно девочек оставить не могу, сейчас бегаю каждые полчаса и под хвосты заглядываю :upside_down_face:
І шо вона собі думає? :grin:

8 лайков

Злая!!! :rage:
У меня в хозяйстве две не обезроженые козы. Какая-то из них поранила мою Красотулю, подозреваю, что Детка. Поранила в очень деликатном месте - надорвала петлю. По ране четко видно, что рогом, да ещё и глубоко. :disappointed_relieved: Колю АБ.
На Детку на днях одену резинки, с Манат подожду пока родит и тоже буду обезроживать.

9 лайков

Да, вот я тоже злая, но никак не могу себя уговорить…

1 лайк

Люда, мне тоже жалко, но когда доходит дело до опасности жизни животных :face_with_symbols_over_mouth:
Я и Ласуню так обезрожила, все жалела, пока та не отмутузила Палес, что та ходить не могла. Куда сразу и жалость делась. Главное в такой момент не оттягивать, а то перезлюсь и опять откладывать буду :grin:

13 лайков

Точно. Сейчас мои обезрожены и, хоть и гоняют по-прежнему Феню, но уже не дерутся смертным боем и я не переживаю. Теперь на подростков злюсь и жалею, что малыми не сделала - на взрослых рожки наставляют и гонять пытаются :smiling_imp:

6 лайков