особисте господарство МАРШЕР

З приводу Цилі, “польот” нормальний, є звісно нюанси. Сьогодні помітила що з’явився ще один чір який ще тільки почав визрівати, але все ж таки справи кращі чим були навіть тиждень тому. Молока вона збавила десь на 300 грамів, їсть добре. Наблюдаю далі.

6 лайков

Прийшли лизунці від Вікторії, все дуже швидко і професійно. Єдине , їздила у місто перерахувати кошти а у карточці що передала мені Віка не вистачило однієї цифри. Тож з міста я повернулась а гроші так і неперахувала. Списались з Викою і тепер вже у мене є карточка, тож буду їхати у місто і перераховувати. З приват 24 у мене біда, бо фото не встиг син поміняти(карточка на ньому) і картку заблокували. Стосовно лизунців, мої кози їх лискають але без жадібності, тож мабуть з мінералами у них все добре. Циля доїться нормально, трохи ще є два чиря але це “мелоч” у порівнянні як було, тож кізонька видужує.

11 лайков

Дуже добре, що кізка іде на поправку, буде все добре і вона вас порадує молочком.

1 лайк

Ви також не переживайте за свою кізоньку, вона народить благополучно

1 лайк

Стараюсь, цілу ніч мені нерви робила, а тепер лежить жуйку жує і нічого не собирається. Кажу їй вночі будеш сама віддуваться, а я буду спать :blush:

1 лайк

так, я читала сьогодні Вашу сторінку, тож мабуть вона зрозуміла

1 лайк

Наташа, а ти себе не пам"ятаєш при родах? То буду, бо наче болить, то потерплю, то посплю, ой, мамо, уже! Не роби собі нерви.

5 лайков

Десь холод, як кажуть, обхватив вим"я. А вона після окоту, хіба багато треба?

2 лайка

може й так, підстилка сухенька але по результату маю що маю

У нас сьогодні так голосно співали пташки, що наче вже весна почалась. Як же хочеться мені весну швидше.

6 лайков

Вирішила трохи перепланувати простір у хліву для кіз, так захопилась що і непомітила як ніч пролетіла. Але найголовніше вирішила і зрозуміла, як буду переплановувати. Чекаю чоловіка щоб він втілив мої задумки. Планую грандіозне переселення курей у окремий сарай( там раніше бджіл на зиму ховали), а у їх апартаменти поселити козликів і “шашличків”. Думок багато, тож будемо втілювати.

13 лайков

Главное, чтоб было натхнення и простор для втилення (блин, нет украинской раскладки в тел) идей!
Я вот то же в голове все строю, перестраиваю

2 лайка

Я вирішила зробити два яруси у козовніку, що більше їм було міся, хоча зараз у них також шикарні апартаменти але я намайбутньє, щоб всім було комфортно.

Интересно, это как? Промежуточный пол делать будете? Или только в стайках?

1 лайк

У меня в 2 яруса лежанки, как в плацкарте…

2 лайка

У мене приміщення для кіз це 18квадратів, я хочу ще зробити над цїєю площею ще полуповрх, навіть не знаю як пояснити. Зараз якраз креслю цей проект, щоб пояснити мужу.

так, у тебе дійсно цікаво, саме ти і надихнула мене щоб я перепланувала у себе

1 лайк

Ми будемо дорощувати ще дві секції , не хочу кіз продавати багато…але й і сарай дуже перенаселенний.

1 лайк

у мене у сараї місця ще досталь але вирішила зробити на перспективу. Зараз малюю у программі і намагаюсь відобразити те що напланувала. Щось туго у мене получається креслити .

1 лайк

Підскажіть мені, колись читала але непам’ятаю де, що наче від першокотки брати козлика на плем’я не бажано. Як ви гадаєте?