Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Поздравляю с Днём Рождения! Здоровья и радостных событий побольше на каждый день!

1 лайк

1 лайк

Уряяя , у нас знову Свято народження ! Вітаю щиро та бажаю міцного здоров’я , гарного настрою , любові від родини та поваги від людей !

2 лайка

Нина Васильевна, с днём рождения. Всего самого наилучшего. Пусть Бог дарует Вам мир, радость, здоровье, благополучие.

2 лайка

С днём рождения!

2 лайка

С днём рождения Нина Васильевна!
Здоровья ,радости и благополучия! :gift_heart: :gift_heart: :gift_heart: :gift_heart: :gift_heart:

1 лайк

1 лайк

Дорогі мої сестрички-форумчанки! Щиро вдячна вам всім за привітання і побажання.Дякую,що не забули, підтримали,хоч я й не часто пишу, але читаю регулярно і я завжди з вами. Будьте й ви всі здорові,щасливі, красиві й успішні. Ще раз дякую.

7 лайков

Ніна, вітаю Вас з Днем Народження :birthday::bouquet: . Здоров’я ,добра, радості, щастя і здійснення всіх бажань і мрій :two_hearts::two_hearts::two_hearts:

1 лайк

З днем народження! Нехай збуваються мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи й вистачає сил і енергії для нових звершень! :gift: :rose:

1 лайк

В мене ще й сьогодні свято продовжується. Тільки що заїхала до мене Женя,щоб привітати.Їхала з базару.Була недовго, але встигли про все поговорити,ще й кізок подивитися. Як добре мати хороших,надійних друзів! Дякую,Женя.

6 лайков

Оля, Іра щиро вдяна за привітання.

Хочеться написати, та , мабуть, розучилася. Але все таки трошки напишу. Дуже жду весну, виглядаю сонечка. Сьогодні вже ревізію на городі зробила: осінній часник вже виліз, цибульку дрібненьку садила,то ще не зійшла. Дуже засмутила мене полуниця(клубника) одного сорту взагалі не бачу,другий - де-не-де.Ну, може, ще проб’ється,бо замульчували соломою з козлятника. Дівчата, красуні мої, вже глибоко кітні. Беліз жду на неділю, а через тиждень і Дарочка повинна окотиться.Сьогодні хотіла перевірити вим’я, то не дає. Візуально видно, що оживилося,але не налите.Ще підстрибує,як хоче буцнути Дарину через загорожу. Так і не поріднилися мати з дочкою. Живуть в різних вольєрах. Можна вже було б і прогребтися на осонні, так сонце швидко зайшло і посипав сніг .І так разів п’ять.То я тепер сиджу у козоводах.

19 лайков

І у нас вчора так було. А сьогодні зранку до 10 см снігу насипало. Щоправда розтанув уже, та цілий день - то дощ, то сніг. І де та весна?

4 лайка

Ось сиджу за компом і глянула у вікно : знову насупило,і пішов сніг. А весна не за горою. Ось прийде і не знатимемо за що хвататись

6 лайков

Розкажу вам сьогодні сільську біду.У нас вже 2 тижні немає зв’язку по Київстару. У нас за селом стоїть телевежа і на ній тарілочок- тарілочок.Маю на увазі антен. Так от буцімто на тій вежі викрали кабель до Київ стару. Дуже багато абонентів дзвонять до оператора,а вони відповідають,що масових скарг не надходило. Як швидко людина звикає до зручностей, а тепер ось такий кошмар. Правда, в нас є один телефон з МТС, то він виручає, а так і не знаю,як і були б.Скрізь звертаємосьза допомогою,знизують плечима і відповідь одна: дзвоніть до оператора.Коротше, замкнене коло, отак думають про людей. :sob:

8 лайков

Гроші беруть не залежно від наявності зв"язку. Хоч на форумі , по можливості, появляйтеь.

1 лайк

Да, Оля, беруть і оком не моргають. Та вже днів 2 сиджу потрошку в козоводах. Це для душі.

3 лайка

З сьогоднішнього дня я в “трепетном ожидании”.Завтра строк. Зранку зварила цибулиння.Замовила базарникам висівки і макуху,завтра привезуть.Беліз лежить ,відкинула ноги, а як встане, то така вже мазушка, якби тільки її гладили та чесали. Обрізуємо сад і кропимо. Хоч це все треба було зробить і раніше, але і так добре,що самі робимо.Надворі погода не стабільна: то сонце,то хмари насунули,а тоді ще й дощик пішов. Думала перебирать картоплю надворі,але чоловік загнав у літню кухню. Дівчата,запитаю у себе на сторінці, у кого є супер рання картопля “Королева Англії”, які в неї смакокові дані, в порівнянні з “Рів’єрою”. Рада почути вашу думку.

9 лайков

Шукала картоплю “Королева Англії”, видає тільки “Королева Анна”. Ми купили на розплід таку картоплю на минулому тижні. Люди хвалять. Побачимо.

1 лайк