Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Дошлодо меня, что такое высадки, - буряк на семена :grin:

4 лайка

Тільки-що до нас на город лелека-бусол прилетів. А я зразу ж до нього і прошу , щоб приніс козодіток. І побігла в хату за телефоном,щоб сфотографувати його, а він назбирав гілочок на гніздо та й полетів - нема йому зараз коли позувати. Татко дбає про сім’ю.:thinking:

5 лайков

А к нам аист на пастбище прилетал-проведывал, а в день окота по огород долго что-то высматривал. Лёгкого Вам окота!

2 лайка

Іра, дякую за побажання. Не знаю, коли буде той окіт. Зараз лягла собі та й лежить. Тільки я собі місця не знаходжу, ніяка робота в голову не лізе, одно ходжу та заглядаю до неї.

2 лайка

Надо срочно придумать себе работу :wink:
Белиз увидит что вы заняты, подумает - не порядок, работу делают, на меня внимание не обращают, значит надо им помешать. А как помешать? Буду я рожать :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:
Легкого окота.

10 лайков

Женя, дякую . Піду я , мабуть , повечеряю, а вона, як хоче…

3 лайка

Ніна Василівна, як там Ваша Безізка?
Я вже сама її окоту чекаю! Все заходжу-заходжу, а новин нема. :slightly_smiling_face:

4 лайка

Мар’яночко, дякую за увагу і турботу. Тільки сіла за комп писати. Є в нас дітки- хлопчик і дівчинка. Чергувала я до 1.30, попробувала вуха- теплі. Згадала, що хтось писав, що окотів вночі не має, аж на ранок. У 4.30 кажу чоловікові ,щоб навідався. Він швидко пішов, а ще швидше повернувся. Каже, збирайся, уже козеня є. Збиралася, я так, як і Оля, швидше солдата. Прибігла, а там уже їх двоє. Ждала 3-ого, але подивилася,що ці двоє вгодовані, спини широкі, то і достатньо. Послід відійшов. Козенят ще не важила. Цапок дуже гарний і великий. Кізка схожа на мою торішню Капучинку, вухаста. Уже й кличку придумала - Кармеліта або Карамелька, як внучка одобрить.:wink: Дякую всім за співпереживання.:hugs:

23 лайка

Вітаю! Дуже гарна новина!
Нехай ростуть здорові і продуктивні, а матусі скорішого відновлення и побільше молочка!)

2 лайка

Дякую, Мар’яночко за моральну підтримку. Це для мене дуже важливо.

1 лайк

Вітаємо! Вітаємо! На сир та на масло! Всім здоров"я! Ну раз внучка називатиме кізку, то залишите?

2 лайка

Дякую,Оля, слава Богу -діждалися.

1 лайк

Поздравляю, поздравляю :bouquet: Дождались! Поздравляю с легким окотом)) деткам расти крепкими, мамочке много молочка да повкуснее

1 лайк

Поздравляю с долгожданными козодетками!
Белизка решила хозяйку не волновать и не делать ей нервы, а то изведется вся :wink:

2 лайка

Таня, Іра, дякую за привітання і за моральну підтримку.:hugs:

1 лайк

Тільки-що поважила своїх козо діток. Козочка-3,5кг, цапик -3,9 кг. Цапка виставлятиму на продажу. Ось тільки як хтось знайдеться,щоб сфотографував,зроблю окрему тему.

6 лайков

И я присоединяюсь ко всем поздравлениям!

2 лайка

Таня, дякую за таке яскраве привітання.

1 лайк

Ніна а дівчинку залишаєте чи будете продавать

1 лайк

Люда, д:blush:дівчинка залишається вдома.

6 лайков