Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Оля, все буде добре. Не накликай біду, думай про хороше . Достатньо вже тієї чорної полоси…

6 лайков

Зранку перечитала всі новини на “козоводі”. Особливо переживаю за Олю. В 7 год. була тиша, а це вже читаю, що окотилася Сімка.
А у мене вчора була “ложна тривога”. То завжди моя Белізка більше лежить, а то почала ходить. Запереживала я. Чоловіка вдома немає- це для мене незвично. Давай я вчора срочно переселять курчат з ящика. Сушу його, цибулиння варю, нову переноску, щоб була електрика, шукаю. Покликала сусіда та внесли того ящика в кочегарку,тряпки приготувала. Взагалі, то одне місце точно в милі було.А вона тільки спостерігає за моїми митарствами , думає, бігай, а ляжу та й полежу. Сьогодні вже вночі навідувалася- спить ще собі спокійно.Сьогодні 143 дні. Далі буде…:wink:

9 лайков

То кізонька Вас “на стрьомі” держить))
Бачите - вже все приготували! Тепер,коли прийде довгождана година, бігати не прийдеться))

6 лайков

Мар’яночко, я вже цілий тиждень “на стрьомі”. Чоловіка вдома немає, то в мене такі пригоди трапляються одна за другою, як на зло. Але, нічого, српавляюсь.:rofl:

2 лайка

Ніна, а прийде довгождана мить і проспиш, як я вчора. Ще і сьогодні заглядаю - звідки вони вилізли, бецики по 3,3 кг, а дірочки нема. :grin:

4 лайка

Наша малючка теж 3300.0 правда одна)

2 лайка

Оля, може буть. Чогось я вся “на взводе”, а у останню мить можу і заснуть. Сьогодні думала, що мій чоловік вже вдома буде, аж ні- завтра і всі мої плани :cry: рушаться.Але нічого, як казала моя свекруха: якось та буде.

2 лайка

Мар’яна , це в тебе дорідна малючка:+1:

1 лайк

Перед пим , як лягти відпочити, треба випити відро валер"янки, а то адреналіну скільки, що зашкалює. Мої хлопці сиділи тихо, а я так і не змогла заснути. Жду ночі.
Бециків уже націлувала, а Сімку, як Мар"яна свою кізку, з ніг до голови. Кажу Лірі - учись і не роби мамі нервів. але кальфастонік і її дала, вилизала.

5 лайков

Оля, добре, що благополучно все і тобі дали змогу трішки перепочить. Це твоя Сімочка така розумничка тебе пожаліла.:yum:

Ох, Ніна, ще потрібно до ладу її довести, а тоді вже і перепочити садінням картоплі. Адже всяка зміна діяльності і є відпочинок. Так що будемо віжпочивати до самої осені.

3 лайка

Оля, зараз потроху треба відпочивати, бо надворі така мерзенна погода, що не хочеться нічого надворі робить. Тільки-що прийшла з села, то замерзла страшно, таке дме від ставка і пішла така крупа колюча, ніби зимова заметіль:cry:

4 лайка

Ещё, девочки, не забудьте, что до выходных сильные магнитные бури. Берегите себя

4 лайка

Ірочка, дякую за нагадування, хоч ті бурі таки добре себе заявляють. Але “предупрежден, значить - вооружен”.:sleeping:

3 лайка

Цю ніч теж чергувала, 3 рази ходила. Але ще ніяких явних ознак окоту немає. 144дні. Сьогодні вже чоловік вночі вставатиме ,щоб не пропустити окіт.

І так у нас вже 145 день. Сьогодні я теж вночі чергувала. А Беліз тільки здивовано дивиться на ненормальну хазяйку, яка не дає їй спокійно спать.:joy:

4 лайка

Чего же вы так рано начинаете бегать?) Неделю ждать еще. Берегите силы!

2 лайка

Інна, знаю,що рано,але такий характер “дурний”,що боюсь пропустить окіт.:sleeping:

Оставьте козу в покое, а то ей надоест и родит раньше времени :blush::thinking:

3 лайка

Іра, ти знаєш прийдеться таке й зробить.:joy:

2 лайка