Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Сьогодні такий погожий весняний день, що вирішила трішки прогуляти свою Беліз. Як вона зраділа! І підскакувала,і бігала, і ногами брикалася. Повела її на берег до ставка, там вона вже й й травичку зелененьку знайшла і так гарно паслася, прямо до землі вигризала. А як згадаю,як привезла її з ферми в 5,5міс. і вивела попастися , а вона зовсім поняття не мала пастися, бо осіння і не палася ніде. Але до осені навчилася.

8 лайков

Придивилася до неї сьогодні, а в неї неоднакові боки.Може,і раніше так було,але я не звертала уваги. А це (як дивитися ззаду) лівий бік виперся, а правий- нормальний. Це так і треба бути? Скажіть, бо сама собі можу ,як придумать, то в ніякі ворота не влазить:thinking:

1 лайк

Все нормально, не переживайте. Если котная - то понятно и так. Если не котная - попила воды - один бок надулся, наелась сена - другой.

7 лайков

Отож, не звертала. Наші як гуляють кожен день, то я теж не звертаю. Сьогодні сонцем дихали, на болото іти не хотять. Чоловік сміється - паркетні кози, гуляють по доріжках.
У нас таке болото - страх, і як ви в берег ходили?

2 лайка

Оля, про болото і не говори. В нас індики ходять поза хатою і в садку і понаносили грязі в хоз.двір, що ужас. Прямо поверх льоду цілий шар грязі. Вчора чоловік мусив мітлою змітать ту жижу і вивіз у садок під дерева. А сьогодні знову таке саме. Завтра буде згрібать, бо сьогодні немає вдома.
Беліз водила до ставка попастися, і в нас грязько, але можна і обминуть травичкою, то ми не замазалися.:yum:

2 лайка

У нас во дворе болото такое, а под ним лед. Козочки даже из сарая неохотно выходят. Сегодня Одушка ходила, подскользнулась и пузом в грязюку эту… Но вытереть не дала.

2 лайка

Інна, та кітна, уже добре видно. 1,5 місяці залишилось. Просто боки несиметричні,ніколи такого не помічала:thinking:

Я уявляю,бідна кізка. Я свою вела на повідку, бо в нас скрізь дерва, то пооб’їдає. А вже біля ставка відпустила, то вона ганяла тільки так. Дуже боялася, що дремене до хати через город, а там рілля. Думаю,як застряне по пузо, то я її сама не витягну, ще й чоловіка вдома не було. Ну вона, видно, обдумалась…:joy:

4 лайка

А я сейчас Джошика выпускаю побегать только под присмотром среди девок. Чтоб не застоялся и не бесился потом.

Так он вышел, на улице осмотрелся и назад в сарай и давай девчат гонять - прыгать да в забодашки играть.

Пришлось назад завести. Думаю, забодашки-забодашками, но девки уже на сносях, страшновато.

2 лайка

Сьогодні погода гарна,то і худоба це відчуває - хочеться вже їм розім’яться після зими. Але ж під ногами… Але як співають в пісні “У природы нет плохой погоды”.:blush:

3 лайка

О да, мої тоже сьогодні співають. А в дворі слизькувато, то кажу потерпіть трішки, ну вони співають.

1 лайк

Наташа, хай краще поспівають, ніж, не дай Бог, на тому льоду посковзнутися, та ще й кітним. хай потерплять…:wink:

2 лайка

Так я ім так і сказала. А з них ще дві глибококітні, нічого з ними не станеться,як посидять у сараї. Двері відкриті вулицю бачать, ось розтане повністю і тоді будуть гулять.

1 лайк

Девочки, а у нас весна . Ночные бабочки летают и слизняки повылазили. Так уже хочется , чтобы было тепло :blush:

3 лайка

Вікторія, то раз у Вас весна, то скоро і тепло ждіть.:wink:

1 лайк

Нина, у нас на солнце +15 уже третий день. Я вам говорила приезжайте в гости :grinning:

4 лайка

Вот это да) Красота. А у нас ночами морозы, правда, днем сегодня было +4. А на 8 марта -15 на ночь обещают…

3 лайка

Инна, у нас вчера ночью было теплее чем днём. Милости просим в гости . Мы гостям всегда рады .будете в Запорожье,заезжайте. Адресс скину без проблем

2 лайка

Ой, это сильно вряд ли. Я невыездная)
Но спасибо за приглашение.

Когда-нибудь и у нас будет тепло!

2 лайка

Віка, дякую за запрошення.Світ тісний і ситуації можуть бути різні. Але будем свого тепла чекати. Ви там сильно його в Запоріжжі не тримайте , потроху відпускайте і до нас на північ.:wink:

5 лайков