Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

О. ще забула написать новину . У вівторок у нашому селі було зібрання громади по питанню переходу нашого приходу в УПЦ. Всі одногоголосно перейшли. Я рада за свою громаду!

11 лайков

Марина, у нас було 2 окоти. І 2 рази були 1квітня в один той самий час, хоч запускала в різні дні. А на цей раз- просто цікаво,що видасть.:thinking:

2 лайка

Боже благослови вас !

6 лайков

Мені казали, що якщо останній раз подоєш вранці,то окот буде вдень, а якщо під вечір, то вночі. День не враховувався. Скільки так робила, так і було. Коли доїла послідній раз під вечір окоти були вночі. Подивлюсь в цьому році, послідній раз доїла вранці.

2 лайка

Ладуся, щиро вдячна. Твоя думка для мене багато значить.

1 лайк

Таня, якщо чесно, то я ,взагалі, ні в які прикмети не вірю і вони в мене не справджувалися, я ж про це вище писала:thinking:

У мене поруч 2 церкви - в різних селах, але від хутора відстань однакова. Хожу то туди, то туди…
Я тут недавно і не наважуюся піднімати якісь питання. Але і громада щось мовчить, вичікує чи що…

Девочки, просьба, религиозные вопросы обсуждайте в личных переписках.

2 лайка

Давнеько не була у своїй козиній хатинці. Напишу, що цього року не так просто мені вдалося запустити Беліз. Пішла до неї перевірити вим’я, а воно налите і напружене. Прийшлося піддоїти і так цілий тиждень пройшов.Але нібито вже запустилася.

4 лайка

Учора зібрала свою силу волі у кулак і посіяла перець.Багато читала, старалася ,посіяла,тепер заглядаю до нього і жду. Може ж таки вирощу з Божою поміччю. У мене такі “дурні” стереотипи,якщо я взялась робити щось і воно в мене не вийшло- значить закидаю цю справу далеко і надовго. А тим часом ринкова економіка гризе мізки : " Це що ще й на перець отакі гроші викидать?"Помідори в тепличці вирощую, ще й на базарі залишки продаю, а от з перцем “не зрослось”. Ну,нічого, буду ждать.:thinking:

6 лайков

Ніна, а помідори в якому місяці садите?

1 лайк

Інночка, я саджу помідори ранні в 20-их числах березня. Щоб після 9 травня висаджувати. Це такі строки в нашій місцевості. А у вас же тепліше, то і висівать на розсаду треба раніше. Пізні помідори саджу десь на днів 10 пізніше (а може і пізніше), щоб були пізні ,їх добре у нас на дорозі беруть.

7 лайков

Сьогодні замовила бройлерів і курочок м’ясо-яєчних - скоро привезуть. Поїхали купили комбікорм ще за старими цінами, бо сказали , що скоро будуть піднімать ціни. Хоч він і зараз не дуже дешевий. Беліз ходить, як кораблик. Приказую і прошу у неї кізочку, а там , як Бог дасть.

8 лайков

Нiна,а мясо-яєчних якої породи берете?

1 лайк

Інна, я замовила іспанку. Буде і “мастер” , але я їх чогось не уподобала.

1 лайк

Держу кулачки, надеюсь будут козочки :hugs:

3 лайка

Женя, дай Бог. А у вас як там справи у Далі?

1 лайк

Даля как и положено потрепала нервы, неделю гребла подстилку, то лежит кряхтит, через час с другими бодается, всю неделю на всякий случай переводила на ночь в зимний сарай, родила на 150 день, все хорошо.

6 лайков

Ну й добре. Вітаю ще з одним окотом. А хто ж МИ?:wink:

Спасибо, Нина.

Козлик и козочка.

4 лайка