Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Ото прсвильно не затягуйте,

Оля, лікар до нас приїжджає тільки в середу і в п’ятницю:joy:

1 лайк

и я так убивала кашель.только полоскала растваром 1 ч л. на полстакана воды.А есть и талетки от кашля с хлоргексидином.тоже очень хороши в действии.особенно при боли в горле.вот только не помню как называются.планшетка на работе осталась.
В полоскании хлоргексидин можно заменить перекисью

2 лайка

Всіх подружок-форумчан вітаю з Різдвом Христовим! Божої благодаті вам!1091429_5567014

13 лайков

Дозвольте колядувать? Коляд-коляд-колядниця, добра з медом паляниця, а без меду не така, дайте тьотю п"ятака. А п"ятак не такий, дайте руб золотий! А в рублі три дірки, дайте ще й горілки! З Різдвом будьте здорові!

12 лайков

Дякую, Олечка! Будьте й ви здорові.Де ваш міхоноша? П’ятак є, і до п’ятака є, а от рубля золотого немає.:rofl:
Сьогодні в нас колядниів-двері не закриваються! Оце хв.5 назад ще була ватага діток.Цілий день у хаті свято, такий настрій піднесений- Різдвяний!:blush:

4 лайка

Та і без золотого рубля обійдемося! Аби на столі було!
А у нас в цьому році чогось нема багато колядників. Тільки одні були :sleepy: В минулому році після Різдва цукерки докупляли на Старий-Новий рік, скільки діток було. Мабуть повиростали.

1 лайк

Так , діток мало зараз по селах. Раніше бігали тільки свої куткові і то їх було багато. А сьогодні приходили,як кажуть , з десятого кутка. Але ми їм раді, хай ходять вітають, це їхнє чарівне дитинство.

7 лайков

Теперь даже если и есть дети многие родители не пускают, считают это постыдным, типа попрошайничать ходят. А еще часть есть - сами стесняются, а компании нет.

У нас в детстве такого не было, собиралась ватага и бегали - песни пели, специально готовились. Никому не запрещали.

4 лайка

Ходила сьогодні маму привітати у сусіднє село. І знаєте, що мене здивувало… відсутність людей на вулиці. О другій половині дня встановилась гарна погода, вітру не стало, морозець -3-4, сніжок на сонечку виблискує…Іду і тушуся. А людей не має, всі сидять по своїх хатах.
Ще кілька років тому, бігали юрби дітлахів, дорослі також ходили від хати до хати провідували родичів (батьків, дітей, кумів) або просто стояли на вулиці та спілкувались. Лунали колядки…
А сьогодні село як вимерло… Сумно…

5 лайков

Зоя, нічого не стоїть на місці. Все воно міняється, трансформується. А ми вчора на Святу вечерю про це мову вели. Наготувала я страв , щоб сказать,що багато,то ні, бо гостей було не багато.Але все було ситне, калорійне. Зробила нарізку з ковбаси і сиру і згадала,що є ще кров’янка-добрий знайомий пригостив. Думаю, поріжу, це ж якраз різдвяна їжа. І що ви думаєте: взяли по кусочку індички тушеної,салату по ложці, а холодець тільки почали… Правда, був лящ копчений, то його трохи з’їли . Ще узвар пили. Всі прийшли до висновку, що живемо ми добре і зовсім не голодні.:thinking:

11 лайков

Ось такі у нас колядники.Молодці хлопці - гарно вітали.

25 лайков

index
Всіх форумчан вітаю зі Старим Новим роком, Меланкою та Василем! Здоров’я, веселого настрою,усіх благ!

14 лайков

8 лайков

Яночка, щиро вдячна за привітання .

Да , замітає нас не на шутку.Вчора було -28. А сьогодні потеплішало , так цілу ніч і день сипав дрібненький сніжок.Засипало добряче Але орендарі чистять вулиці - дороги є . А от вантажний транспорт на трасі не може виїхати на гору, МЧС -витягує тракторами. Хоч би , не дай Бог, аварії не було, бо передали , що по Україні більше 800 ДТП. Так що сидім у теплих хатах і не рипаймось нікуди.:thinking: Хіба що до своїх любих козомордочок:hugs:

8 лайков

У нас снег перестал идти, ветра нет, небольшой мороз - красота :hugs: и скоро весна, еще немного осталось.

3 лайка

Та під вечір і у нас сніг чи поменшав, чи перестає. Та нехай буде гарна погода, бо мені треба попід хатами ходить:wink:

1 лайк

Дівчата пишуть, що у них безсоння. І я з вами. Цілу ніч “напрольот” в телевізорі. Сиділа б на форумі , так вірус напав. Поки - таки докумекала, як почистить комп.
Учора запустила свою Белізку. Побачу ,що видасть “четвер, та ще й рано.”

2 лайка

Ну судя по моим окотам —ничего тот четверг не решает :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 лайка