Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Оля, я вдома. Лежу " в обнімку" з грипом. Так ця болячка причепилася,що немає спасу. Температура цілий тиждень до 39, а після таблеток різко 35,4. Сильне недомагання, кашель сильний. Це я так сусіда рятувала, ми думали ,що в нього інсульт, а воно -грип. Я ж зражу і руки добре вимила , але мене не минуло… Нічого, я думаю, що Бог мені допоможе осилити цю болячку.

10 лайков

Нина, выздоравлеваейте !!!

2 лайка

Юля, дякую. Я стараюсь зі всіх сил. Тільки що чоловік приніс газету, де одна читачка ділиться, як вона вилікувала кашель зубною пастою. Сьогодні ввечері зроблю і потім напишу,що з того вийде.:thinking:

2 лайка

Нина, выздоравливайте! Болеть это плохо! Скорейшего выздоравления! Пусть все домашние берегутся :hugs:

1 лайк

Таня, дякую, що провідала. Стараюсь, все роблю,щоб пошвидше виздоровіть, бо йдуть свята, то треба буть здоровою.

2 лайка

Ой! Господи! Ще й ті свята :scream: Виздоровлюйте як найшвидше!

Я колись зустрічала Новий Рік з гайморитом. Страшенний біль і температура. І то не правда! – як НР зустрінешь так і проведешь! Чесслово кажу :grin: потім за весь рік ге хворіла ні я, ні сім’я :hugs:
А колись був НР так чоловік був в наряді і ми дітей відправили до Харкова, а я до чоловіка, в перехід :rofl: Вони безпеку громадян гарантують і забеспечують, а я біля рядишком :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs:
Для мене дуже важливо, щоб уся родина була разом. Хоч і посварилися, а все одно разом

4 лайка

Да, Таня, один одного треба берегти і жаліти.

1 лайк

Нина, уже пора антибиотик подключать, если неделю держится температура!
И выздоравливайте побыстрее!

3 лайка

Люда, та я приймала “комбигрипп”. А сьогодні вже немає температури, то й не пила. Не хочу зловживать , бо від а\б вилізуть другі болячки

1 лайк

Нина, Ваше решение, конечно. Я к антибиотикам хорошо отношусь, главное, правильно их принимать

3 лайка

Это такая же хрень как и все остальное, высыпь в стакан+кипяток=чудодейственный ррепорат ((( извините, но лучше действительно антибиотик, чем потом

[quote=“nina, post:649, topic:10220, full:true”]
Не хочу зловживать , бо від а\б вилізуть другі болячки
[/quote] Только больше хуже будет от этой ерунды!

3 лайка

А я не знала, что такое комбигрипп, потому и не прокомментировала. Если это хрень для снятия симптоматики, то, да, Нина, вот уж где всё повылазит в виде иммунного ответа! Не балуйтесь такими лекарствами

3 лайка

Комбигрипп это парацетамол ещё с чем то. Я сейчас при простуде пью Найз это обезболивающее, противовоспалительное средство. Очень помогает. И температуру сбивает хорошо.
Выздоравливайте, Нина Васильевна.

3 лайка

Юлечка! Так оно так и есть! Мы такую … не принимаем даже в Ооочень плохих случаях. Ну вот так у нас. Чуть якась… сразу же принимать ещё кучу всего… Нашо воно надо!!!

1 лайк

Дівчата, дякую,що просвітили. А тепер ближче до діла. Зараз у мене темп. немає. Але кашель… Сироп пила днів 4. Зараз не п’ю,бунтує ЖКТ. Що приймати?

При сухом кашле хорошо помогает бромгексин, но он начинает действовать на 2-3 день.
Ещё мне недавно посоветовал мой стоматолог при похожем состоянии брызгать хлоргексидин в горло. Я заодно и в нос брызгала :smile:
Не знаю, совпадение ли, но уже на следующий день стало легче.

3 лайка

ЖКТ это вечная проблема :persevere:
Кашель… кашель действительно Бромгексидин таблетки, сироп что выберите. А лучше врача вызвать – пусть прослушает :wink: все равно как ни крути, но врачу слышнее, что там происходит

Ніна,ви б лучше до лікаря звернули ь. У мене мама самолікувалась,а ксшель сильний,нічого не допомогло. Не буду довго описувать,запустила кашель,сьогодні у вену уколи кололи. Не питайте які,бо вона бідна так настрадалась від кашлю,що і не питала. Але уже стало легше. Так,що не дуже займайтесь самоліккванням,лікар сказав інфекція така ходе.

2 лайка

Мабуть, так і буде. У нас сімейний лікар 2рази на тиждень. У середу скоріше всього піду.

1 лайк

Ніна, лікарня в понеділок працює, у них нема переносу робочих днів.