Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Нина, так возьмите у Жени в аренду! :sweat_smile: Только договаривайтесь, чтобы сразу в стопки укладывали :slight_smile:

3 лайка

Люда, прийдеться. У чоловіка зараз “гаряча пора” - зайнятий на роботі, вдома нема коли щось робити, все відкладаємо. От "білі мухи " прилетять, то тоді швидко все зробиться .:grin:

3 лайка

Всего один?
Та то им на 5 минут работы.

Могут только стопки раскидать.

3 лайка

Щось я хати не держуся.:grin:По чужих ходжу, а в свою не заходжу. Новини в нас є, таки ми сад заклали! Потомилися, але щасливі і тепер ждемо, коли він зацвіте. Огород виорали, це для нас - основна проблема восени,щоб вчасно виорати,бо весною орати наші огороди не годиться. Погуляла моя Беліз учора. Держу кулачки і жду 3 тижні , бо сьогодні не кричала, а хвостом махала. І я вже стала переживати чи погуляла. Але ж стояла гарно і Буцефал не одну садку зробив.Словом, будемо надіятися.:hugs:

14 лайков

Ого, скільки нови! Дай Боже, щоб діждалися гарних урожаїв в саду. Ну а козеняток ждати не довго, все буде ОК.

1 лайк

Дякую, Олечко! Будемо ждати з Божою поміччю.:hugs:

2 лайка

Поділюсь хорошою новиною. Прикупила я собі обнову - каструля з нержавійки на 25 літрів широка і невисока, професійна, з їдальні в відмінному стані. Радію- хожу,хожу, а тоді піду в літню кухню і до неї - заглядаю.Жаль, що немає чим сфотографувати, така гарна:hugs: І другу купила на 35л,але вищу - про запас. Учора минуло 3 тижні , як моя Беліз погуляла,ТТТ, ніби мовчить . Тепер будем ждать весни:blush:

16 лайков

Нина, а какая цена кастрюли на 25 литров?

2 лайка

Я купила її за 350грн. А друга - дорожча.

2 лайка

Тільки що була на дворі - а там “мерзопакосна погода”: дощ,сиро , а від того холодно. Снігу немає.

2 лайка

Сьогодні займалась літніми справами. Цього року в колишньому колгоспному садку гарно вродили яблука. Ну і ми їздили і привезли та ще й свої вродили. Думали трошки продати, а решту собі залишити. Рання зима “закрила” базар на трасі - холодно стояти. Діти не дуже беруть. То я сьогодні сік робила з яблук і ще і виноград додавала, нічогенький на смак вийшов. Добре,що соковарку купила. Закрила 5л, буде внучці до чого заглядати. А завтра, як усе буде добре, хочу попробувать зварити сік з гарбуза і яблук.

11 лайков

Нина, поздравляю с такой крутой покупкой! Повезло, реально! Мечта!

Нам тоже яблок навезли соседи, не успевала перерабатывать. До сих пор лежат кг около 40. Всё тоже сок мечтаю сделать…

2 лайка

Люда, дякую . Між іншим вчора на ОЛХ виставили теж таку каструлю , але ціна вже 900грн.

А сидр зробили. І вже не вперше. І не просто сидр, а з домішком диких груш… Смакота!
В березні пробуватиму. Розкажу, що вийшло…

1 лайк

Лена, а можна,будь ласка , рецепт сидру. У мене чоловік “зациклений” на приготуваннні напитків. Сам їх не п’є, але любить пригостить. А ще як похвалять, то мені тільки держись!:rofl: Всі банки і бутлики позабирає на свої напитки.

6 лайков

А є ще кальвадос) яблучна горілка… Її роблять на півночі Франції.
Жартують що французи віддали коньяк світу, а кальвадос залишили собі.
Ми робили брагу, а гнав чоловіків брат.
Сидр - це сік (я не кладу цукор, бо люблю сухий).
Невдовзі викладу і рецепт)) це трохи довго писати… Шкода що фотографій не зробила.
Зараз сидр стоїть у льосі а ближче до весни тоеба розливати в пляшки
З 60 літрів соку виходить десь 40 літрів напою

4 лайка

Я хвалили и еще раз похвалю, ну очень вкусно и еще хочется :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 лайка

Женя, якщо так хочеться,то могла б і приїхати в гості. Завжди вам раді.:kissing_heart:

Тільки-що почитала пост Марини (бабушки) про облік молока. І зараз лаю себе за свою халатність чи лінь. Той рік моя коза була первісткою . І я її доїла 5 місяців 4 рази, потім 3, а тоді 2 рази. І за кожним разом я зважувала удой, записувала у таблиці. А за другим - полінувалася, це точно. Подумала,що все ,що дою - молоко моє,ніхто не добавить і не убавить. Виявилось ,що не так. Я вже десять раз заглядала у торішню таблицю,як ідемо по молоку: чи не відстаємо,чи стабільні удої. І лаю себе за лінь і мабуть, байдужість. А це сама собі даю установку, дасть Бог все буде добре з окотом і зі мною, буду знову вести облік . Без нього -погано.:thinking:

8 лайков

Н-І-Н-А !!! Ти де? По гостям ходиш, а вдома нема.

3 лайка