Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

О, і мені потрібен такий рецептик

1 лайк

Мене вчора вчили варити варення, не знаю, ще тільки завтра буде готове. Подраглювати ( видалити кісточку), засипати цукром, закип"ятить і відставити. Так три рази. За останнім разом на відро черешень додати 1 чай.л. лимонної кислоти і варити на малому вогні хвилин 15-20… Невісточка варила, сестра пробувала, казали - смакота. Цукру не багато, хто як любить. А компоти рьблю просто - в банку черешні, залити сиропом і стерелізувати 1л. 7 хвилин. Сироп - на 1л. води 1 стакан цукру і 1 чай.л. лимонної кислоти. Хто любить солодше - додайте цукру.

1 лайк

Дякую ,Оля,за рецепт. Сиджу і шукаю щось оригінальне. Компоти в погребі стоять, ніхто їх і не думає їсти чи пить. Хотіла джем зварить, рецепт шукаю.

черешеньки в варенні виходять як мармелад у густому сиропі.

2 лайка

А я компот не стерелизую. В трёх литровый бутыль кинула стакан ягод ,стакан сахара,неполную чайную ложку лимонки. Залила кипятком,покотала пару раз на полотенце бутыль,чтобы сахар растворился и под одеяло на ночь. Остыл компот и в погреб. Ни один бутыль никогда не вздулся.

7 лайков

Дякую,дівчата вам, інт-ту- варення зварила, напитки з черешні і шовковиці закрила. Уже варю сири.
Учора чоловік каже, що буду город поливати, то може дощ піде. І дійсно, увечері двома нападами пройшов такий хороший дощ,що аж на душі легше стало. Дощ грозовий, але,слава Богу, лиха ніякого не наробив. Десь далеченько і блискало і гриміло - нас обійшло стороною.

3 лайка

А над нами блискало і гриміло, а дощ хороший, без шкоди. Світло пропадало разів три, але не надовго. Вишня владімирка саме в красі, аж лягла на хату одна гілка, але потроху піднімається. Вишень геть добре уродило, ще пару днів і буде робота.

4 лайка

А нам дождик вчера беды наделал.
Лил сплошной стеной больше часа, ничего не видно, а гремело аж сердце замирало.

3 лайка

Люблю після дощу пройтися стежкою по огороду і порадіти-помилуватися, як все оживає,піднімає голови, розправляє плечі,напившись досхочу такої життєдайної вологи. Картопля враз стала листата, помідори кущаться. Вже їмо повним ходом молоду картоплю і вже пристигли свої огірочки.
Але й бур’ян не дрімає: підгорнула арахіс, пізні помідори та перець. І Беліз вивела до ставка,щоб попаслася,але це пасіння було не довгим, бо комари і всяка нечисть їй не давали спокою. Наложили в кормушку,то вона спокійно собі їсть .Ми їй годимо,щоб удої не впали. ТТТ ми перейшли рубіж 6л.
Дуже її любимо, можемо стать і подовгу говорить з нею. Я вже підозрюю,що сусіди , думають, що “криша поїхала” в нас. А я сміюся,що не правильний діагноз ставлять - “КОЗОМАНІЯ”:heart_eyes:

16 лайков

Дівчата, агов! Де ви? Я вже всі повідомлення перечитала, а вас нікого немає, ніхто нічого не пише:rofl:
Хотіла запитати у вас рецепт добрих консервованих огірочків. Хочу перейти на 1,5л і 1л,бо 3л банки немає кому їсти. Ми любимо більш “слащаві”, не гострі. Десь тема є про консервацію, то там і поділіться рецептом.

Ніна, привіт! Дорвалася до компа, пока жара перейде. Маю такий рецепт огірків, нам подобається і не прив"язане до банки. На 4 літри води 2 стакани цукру, 2 стакани оцту 9%, 6 стол.ложок солі. В банку всяку приправу, що бажаєте, паримо 2 рази по хвилин 20. Злиту воду поміряли, додали сіль, цукрор, оцет, закипілр=о, залили, закатали і під одіяло. Хрусткі і добренні.

7 лайков

Я рассол всегда на вкус делаю, им заливаю огурцы в банке со специями, 10минут стерилизую и закатываю. Делаю и более сладкие и не очень, более острые и менее острые, с рассолом можно играться

3 лайка

Нина, как просили - рецепт.
Огурцы в собст. соку.
На дно 3 литр. банки положить листья черн. смородины, хрена, вишни, укроп, чеснок + тертые на крупной терке огурцы+1ст. ложка соли(чуть с горкой). В тертые огурцы уложит маленькие. Заполнить полбанки, опять зелень и 1ст. ложка соли+ тертые огурцы, опять мелкие огурчики. Сверху зелени 1ст. ложка соли и тертые огурцы. Банку наполнить не полную, будет брожение. закрыть пласт. крышкой и 4 дня при комн. темп., затем в погреб.

Помидоры.
На 3-х литр. банку - 100г уксуса, 6ст. ложек сахара, 1 ст. ложка соли, 3 таблетки аспирина, укроп, петрушка, лавровый лист. Залить кипятком, закатать и укутать. Все. Получаются очень вкусные и сам процесс быстрый.
Кажется больше ничего не обещала :wink:

5 лайков

А зачем аспирин? Огурцы я тоже попробую так сделать. Спасибо.

Выполняет роль консерванта, борется с бактериями, которые могут испортить наш труд.

1 лайк

Сьогодні мені чоловік зробив сюрприз. Зранку пішов у ліс по гриби. І так багатенько назбирав - майже 2 відра.Вирішила відварити і в морозильну камеру. Чомусь звикла , що консервувати, то тільки опеньки.

3 лайка

А ми білі навіть не відварюємо, морозимо і потім зимою на сковороду зразу :slight_smile:

5 лайков

Ніна, ми теж уже наскладали в морозилку ого скільки, і роздавали, і маринували. А сьогодні теж на хвилинку поїхали, ппісля вихідних тільки маленькі підосичники. Далеко не поїхать - болото, а де ближче, то крім нас теж є охочі.

1 лайк

Везет вам, а у нас нет грибов, почему-то. Вчера специально ходила проверяла. Хотя, поганки даже на дороге от дождя растут.

1 лайк

Інна, так повинні ж буть, коли дощі ідуть, та й край же у вас лісовий.

1 лайк