Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

На форумі " Мой грибочек" скільки всього про грибок написвно, колись, як буде час, почитай.

1 лайк

Ось проведу завтра-післязавтра своїх гостей , тоді і прочитаю.

1 лайк

Олечка, за грибок отдельное спасибо- мы теперь каждый день тоже кефир пьём, классная штука! Буду теперь пробовать кефир вместо закваски для сыров, надеюсь, получится :smile:

2 лайка

Наталя, у мене получаїться, і у тебе получиться. Пийте на здоров"я!

2 лайка

якщо нема підвищеної кислотності піде кефірчик за милу душу

3 лайка

Дякую , Галя .Якраз кислотність нульова.

то буде кращим ліком, в мене колись теж була нульова, тепер нормальна. Іноді мабуть опускається бо кисле люблю.

1 лайк

Тільки -що сипонув гарний дощ. Не знаю скільки йтиме. О, уже й затихає. але ждемо ще й завтра, бо він такий бажаний:hugs:

10 лайков

И к нам уже дошел, да такой хороший :slightly_smiling_face:
Я как раз под дождик посеяла сорго, успела, домой бежала под дождиком.

4 лайка

Женя, таки ми випросили у Бога дощу. Тільки що дивилася, то і завтра буде майже цілий день дощ. Так що все так і вирне з-під землі.

3 лайка

Ну тоді ми до вас з відрами - по дощ :droplet:

6 лайков

Мы гостям всегда рады, но пусть лучше дождик и к вам дойдет.

1 лайк

Люда, а що у вас немає? З Черкас дзвонили, що прямо ураган пройшов з градом. А в нас зразу пустився великий, а потім менший і затих. Ну що ж нам не жалко вам у відра, але вже пізно. Люда напиши у пп свій № тел., а то я загубила:hugs:

Не було. ходить кружка вже пів дня. а оце ввечері чула грім. мабуть . з вашого дощу бо далекий

1 лайк

І у нас зараз гримить і блискає, а дощу нема…

1 лайк

Буде- буде, Оля, ждіть. А потім піде він до Люди в Катеринопіль і до Мар’яночки в Тальне.:wink:

3 лайка

Хай буде, я сьогодні розсаду садила, хай поливає

1 лайк

А я посадила капусту, купили мені в Смілі, а вона не загартована, згоріла бідна майже вся.:joy:

Наче з понеділка трохи хмаритиме, то може приживуться помідори. Вони з теплиці, але двері цілий день відкриті, так що сонце на розсаду падало. Мені треба край висадить, бо вже цвітуть огірки, а між ними помідори в рядочках, і їх там тищі. На всю сім"ю. Та я тільки собі сажу кущиків 250-300, на 8 душ треба всього наготовить і наїстися. А ще і козюлям, вони так люблять, і квашені теж.

4 лайка

Ой дівчатка, у Вас хоч гримить і поблискує, у нас тільки злегка холодний вітерець подув, навіть натяку на дощ немає. А теж дууууже потрібен.

1 лайк