Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

34 лайка

Це вже точно спокійна, раз йому так добре, що аж сміється. А пастушка…миле дитятко.ТТТ у вас ідилія.

3 лайка

Учат друг дружку красиво улыбаться? :slightly_smiling_face:

5 лайков


Ребенок отдыхает в гамаке:smile:

41 лайк

Юля, я не здивуюсь, якщо ви цю “персону” заберете в свої апартаменти. :heart_eyes:Не дуже балуйте ви його:yum:

1 лайк

Он и в дом бегает за мной как хвостик. Куда я , туда и он. Ну не знаю, он такой милый, что носимся с ним как с маленьким членом семьи.

4 лайка

Юля, фотка супер :heart_eyes:

3 лайка

Юлечка, не забывайте, что Ваш малыш будущий козел.
Я своего тоже закрыла сегодня уже в козлинных аппартаментах, он плачет - страшно. Но надо привыкать, а то ему месяц, а он уже по полную на девочек козочек прыгает.

4 лайка

Да, согласна, он в первую очередь козел-животное. Маленькие все няшки, а вырастет и не вспомнит, как вас зовут :smiley:

4 лайка

А мы в футбол ещё играем и девчонки нас пока не интересуют:wink:
И я пока ещё не понимаю, кто такой козел.
Ну я думаю, что и до этого дойду.

3 лайка

Козел — козлу рознь! Малыша ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно любить, но он должен с детства понимать кто из вас главный.
Мой Добрыня огромная уже махина и если бы он не знал кто из нас главный, то была бы я бедной… Хотя по характеру своему он добрый как котенок, но сила и размеры говорят сами за себя.

12 лайков

Вітаю Юлія чудовий хлопець, рада за вас і Ніну, нехай наробить багато молочних кізоньок.

3 лайка

Спасибо, Оля, за добрые пожелания:blush:

2 лайка

Давно не була на форумі- інтернету не було. Добре, що роботи багато, не так відчувалося “інтернетголодування”. Сьогодні прогулювала Беліз біля ставка, а сусідка йшла із фотиком і захотіла нас сфотографувати. От такі ми : я і Беліз.

42 лайка

З поверненням! Ніна, коли там уже передавать формочки і грибок? Дівчаток-козюль уже пристроїли?

1 лайк

Олечка, козочки, наполовину пристроєні. Думаю, як все буде благополучно, то після10 травня повинні забрати. От тоді вже можна і сирами займатися.

2 лайка

Добре, я не спішу, сама тільки починаю. Белізка наша троє годує, вже великі, по два тижні. Сьогодні думала “сердечка” опробувать, але часу було мало, а це ж треба поморочиться. Я вже приспособилась на менші форми, розкладаю на 4, потім складаю в дві і так гарно, височенький сирочок виходить. І з кефірчиком смачненько, і п"ємо його кожен день, а вареники які на кефірчику - одним словом - гукай. Все готове.

2 лайка

Спасибі, моя хороша! Дуже хочу попробувать кефір з гриба, але не знаю чи питиму. Я ж молока не п’ю, але ж кашу манну їм. Думаю , що і кефір питиму, бо треба для здоров’я.

У мене чоловік молока не п"є, а кефірчик - з задоволенням. Заквашую на 1 літр, 150 грам на сир, решту випиваємо. Головне, щоб не перестояв, тоді такий добренний. Я раніше не любила кисломолочне, а тепер щоранку споживаю.

2 лайка

Значить і я буду пити.:hugs:

1 лайк