Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

А я и в два ночи и в шесть утра заглядываю на форум.

2 лайка

А я з гостей приїхала, кіз перевірила, чи ніхто не вродився і на форум, до 22 год., далі іду доїть.

4 лайка

Дякую , мої хороші за привітання. Тільки сьогодні присіла за комп’ютер. Вчора не було мені місця. Я теж сова можу робить ввечері і вночі, але тільки не зранку.

3 лайка

Вот и я утром в 8-9, а вечером в 10 дою, а моя мама не понимает меня, почему я не в 6 утра и в 6 вечера дою…Ругает постоянно. И то, что в час ночи спать ложусь ругает :slightly_smiling_face:
Она жаворонок.

2 лайка

Інна,тобі мама каже, а нам свекруха так конкретно розказувала. Тримали ми корів. І одну взяли з племферми. І порадили доїти часто , щоб роздоїти. Корови стояли в неї, бо в нас місця не було. А в той час відключали світло. Сидимо,ждемо-ждемо , коли включать, та й позасинаємо. Прокинемось, а вже півпершої ночі. Ідемо сонні доїть. А доїть її треба було часто, бо дуже високоудойна була.Свекруха сердиться,каже, я вже три рази виспалась, а ви ще тільки прийшли доїть корову. То тільки відьми після півночі до коров ходять.Так що ти не одна така. :rofl:Зараз про все це згадую зі сміхом, а раніше було всього…:disappointed_relieved:

6 лайков

Мій чоловік в селі виріс і все дивується що я козу не в 5 ранку дою, а я кажу - моя коза, як хочу так і дою.Він сміється.

7 лайков

Тільки що зайшла в хату,щоб сховатися від палючого сонця. Була на городі , полола часник і цибулю. Не скільки того полоття,стільки цюкання ,як сокирою в суху вербу. Так заплескало землю, що не можна сапу в землю загнати. Чоловік поїхав сік добувать, а ми з козодітками трошки відпочиваємо

8 лайков

А я сьогодні клубніку посапала, почала малину та смородину. Ввечері планую часник, як сил вистачить :smile:
Також земля дуже суха, а до кінця тижня ще й люцерку посіяти треба.
Почалася гаряча пора :slight_smile:

3 лайка

А мене клубника ще жде. Сьогодні теплицю засію помідорами, ще картоплю посадить треба, а потім клубника. ніби щось би й робив ,але таке сонце печез непривички,що не дуже хочеться по ньому ходить.

1 лайк

А я вже накрутила соку с абрикосовою сушнею :stuck_out_tongue_winking_eye:.вчора.а квас цей рік не хочу робить.В тому році один бутиль закис. точніше. заслиз .то й не тягне знов робити
А про сонце -це точно.в мене очі розкриваються і починається робота. як у сонця закриваються. і так всю весну і літо :grin:

2 лайка

Люда, квас у нас квасять у бочках з сушкою. А в банках консервуємо сок з лимоном. А той рік я закрила трошки і з апельсином по рецепту Олі Кашубіної. То нам всім більше сподобався з апельсином. Побачимо, скільки його буде. Бо ще ж і добрі знайомі просять, то треба поділитись. Словом, прийшла весна і … РАПТОВО!!! А роботи, куди оком не кинь- все треба робить.

3 лайка

В мене бутлі на 2-3 відра замість бочок.також кидаю сушню. і ще ізюм.А компот цей рік з абрикосами. бо після зими ще три 4-х літрові банки сушні залишилось.треба ж її кудись задіяти .на смак нагадує розведену фанту

2 лайка

Ой, Ніна, не одна ти така. Я сьогодні теж часник тюкала, неможна сапу всунуть. А була на городі на полі - там зовсім інша земля. Я б том щось на грядках садила, то виберуть раніше нас. Ото і сіємо щось на сіно, картоплю, трошки гарбузів. Буряки мене не люблять, не родять ніде. і ніякі. Ні польські, ні домашні, ті що глибоко в землі сидять.

1 лайк

Оля, є і у нас огород на полі . То і гарбузів половину знесли. :disappointed_relieved: То ми його люцеркою засіяли.:grinning:

2 лайка

У нас такий народ, що не лише гарбузи позносять, а і люцерку викосять :persevere:

3 лайка

Та хай Бог милує. Якщо вже і люцерку чужу косять…:joy:

1 лайк

Ой легко. Пасемся мы как-то летом на стадионе, рядом мужик покосил люцерну, трактором, у него там много. Смотрю, идет тетка, она от этого мужика живет через несколько домов. Подошла, осмотрелась (нас не видно, мы за кустами).Расстелила какую-то подстилку, навалила полную люцерки, взвалила на плечи и пошла домой.

3 лайка

Представила если б вы бабке из-за кустов крикнули - хенде хох :smiley:

7 лайков

Дівчата, я вже посадила вчора ранню картоплю, так що в червні запрошую на молоду картоплю:yum:

11 лайков

У вас уже огороды пашут?

1 лайк